Ремінералізація зубів в Києві (метро Оболонь) (відкриті по нед. клініки)

Знайдено 2 клініки

Никита
Хорошая клиника. Прихожу сюда на плановые осмотры. Зубы это важно
Євген
Дуже сподобалося, те, як лікар оглянула дитину. Більш широко бачить суть проблеми ніж здавалося. В принципі, лікар нікуди не підганяла і не поспішала. Я задоволена призначенням. Вони підбиралися коректно. Лікування допомагає. Дякую!
Ксения
Нам все сподобалося. Хороший доктор! Рекомендуємо! Лікар дуже уважна, все дізналася у нас, розпитала. Вона з турботою поставилася до дитини, дуже приємна. Дійсно цікавилася нашим здоров'ям. Обов'язково прийдемо ще. Рекомендую!
Наталия
Фтизиатр Берлинец Юрий Антонович - профессионал своего дела. Большое Вам спасибо за консультацию! (Амеда на Оболони)
Київ вул. Макіївська, 10 А , Пріорка
м.Оболонь 46 13 м.Сырец 15
Медичний центр "Клініка Імперія Дентіс" створений в 2015 році, надає кваліфіковану стоматологічну допомогу в лікуванні різних захворювань зубів.
  • Ремінералізація зубів 4 200
Cеть клиник "Амеда"
4,0
Київ вул. Оболонська Набережна, 1, корп. 3
м.Оболонь 27 6 м.Почайна 47 11
Амедіа - багатопрофільна сімейна клініка, орієнтована на відновлення і підтримку здоров'я Вашої сім'ї. Для цього у нас є все необхідне - кваліфіковані лікарі, сучасне обладнання і, безумовно, уважне ставлення персоналу клініки.