Щеплення від гепатиту В в Києві (метро Оболонь)

Можливо, вас цікавлять лікарі педіатри перед вакцинацією біля зуп. метро Оболонь
Щеплення від гепатиту В «Наш доктор, медицинский центр на Героев Сталинграда» 110 грн
Щеплення від гепатиту В «Добробут, детская поликлиника на Оболони» 94 грн
Щеплення від гепатиту В «КиндерКлиник (KinderKlinik), медицинский центр на Вышгородской» 435 грн
Знайдено 4 клініки

Аліна
Були на прийому і лікаря Антоненко І.М. Дуже задоволенні прийомом і відношенням , лікар - чуйний , і уважний , з легкістью знаходить спільну мову з дітками . Обов’язково повернемось !
Vlad
Хорошая клиника, наблюдаемся здесь у семейного врача. Для нас это очень удобно, она расположена недалеко от нашего дома. Плюс - не нужно долго и мучительно стоять в очередях, как это было в городской поликлинике. Да и отношение здесь хорошее!
Надежда
Обратилась в клинику для радиоволнового удаления папиллом. Процедура прошла бескровно и безболезненно. Спасибо моему врачу и современному оборудованию, которое здесь используется!
Богдан
Отличная клиника. В целом впечатления только положительные, никаких проблем и нареканий нету. Врачи очень квалифицированные. Могу посоветовать клинику и остальным людям. Все хорошо.
Київ вул. Вишгородська, 45/2
м.Героев Днепра 57 11 м.Минская 57 13 м.Оболонь 57 11
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Енджерикс-B" ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (Проти гепатиту B, 0,5 мл) 435
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Енджерикс-B" ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (для профілактики гепатиту B, 1,0 мл) 500
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Твінрикс" ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (для профілактики вірусних гепатитів А та В) 1 780
Добробут
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 16 В
м.Оболонь 19 4 м.Минская 14 6
Поліклініка для дітей і дорослих "Добробут" на Оболоні — установа, що надає широкий спектр медичних послуг. У клініці можна записатися на прийом до судинного хірурга, проктолога, уролога, офтальмолога, педіатра, ЛОР-лікаря, травматолога та інших фахівців.
Добробут
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 4 (корп. 5)
м.Оболонь 28 8 м.Почайна 29 6
Дитяча поліклініка на Оболоні "Добробут" — установа, яка спеціалізується на наданні широкого спектру послуг для дітей. Пріоритетні напрямки клініки — алергологія і дерматологія. Також у клініці приймають гастроентеролог, імунолог, гінеколог, невролог, педіатр, уролог, хірург, психолог та інші лікарі.
Cеть клиник "Наш доктор"
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 8 А
м.Оболонь 22 4 м.Почайна 32 10
Медичний центр "Наш доктор" відкритий з 2004 року, спеціалізується на постановці діагнозу і лікуванні дитячих захворювань.