Лікування клімаксу в Києві (метро Оболонь)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи біля зуп. метро Оболонь
Знайдено 5 клінік

Большак Анна Андреевна
Лікар Хідіров, толковий спеціаліст і приємна людина
Дорошенко Олександра Дмитрівна
Доброго дня. Дуже ввічливий персонал. Лікар чудовий. Гарний підхід до дитини. Дуже задоволена від візиту. Рекомендую.
Купріянов Тимур Саітович
Лікар дуже сподобався. Спокійний, компетентний, дуже приємний, відповідав на всі поставленні питання (ще й в масці, чого не могла не зацінити). Наступну вакцинацію хотілось би робити дитині саме у нього.
Курієць Юлія
Ввічливий персонал клініки,лікарі хороші Прийом дуже сподобався. Особливо хочу відмітити лікаря УЗД Войтенко В.М
9,3
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19
м.Минская 2 1 м.Оболонь 17 6 м.Героев Днепра 14 10
Smart Medical Center — це медичний центр, в якому проводиться точна діагностика і ефективне лікування із застосуванням сучасного обладнання.
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д
м.Оболонь 14 2 м.Минская 20 3
Медичний центр «Гравімед» - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.
Київ вул. Воздвиженська 3
м.Оболонь 55 11 м.Сырец 44 15
Медичний центр «UBL clinic» надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг в області сімейної медицини, гінекології, гастроентерології, кардіології, оториноларингології, неврології, терапії та урології.
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 21 корпус 14
м.Минская 2 1 м.Оболонь 20 5 м.Героев Днепра 15 10
Добробут
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 16 В
м.Оболонь 19 4 м.Минская 14 6
Поліклініка для дітей і дорослих "Добробут" на Оболоні — установа, що надає широкий спектр медичних послуг. У клініці можна записатися на прийом до судинного хірурга, проктолога, уролога, офтальмолога, педіатра, ЛОР-лікаря, травматолога та інших фахівців.