Пломбування молочного зуба в Києві (Оболонський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Оболонському районі
Пломбування молочного зуба «Стоматология от А до Я» 460 грн
Пломбування молочного зуба «Амеда (Ameda), детский стационар» 327 грн
Знайдено 7 клінік

Отличные врачи,прихожу не в первый раз, все нравится, хоть лечить зубы занятие не из приятных. Но отношение к пациентам такое, что это уже не так страшно.
Саша
Огромное спасибо Богдану Александровичу . Удалил 3 зуба мудрости . Выбрала врача по рекомендации знакомой. Доктор во время операции общается с тобою как с другом, все время уточняет состояние . За 1 час удалил 3 зуба. Очень внимательный , грамотный , перед операцией все внятно рассказал как будет проходить операция , реабилитация. Очень оперативно отвечает на телефонные звонки/ смс после операции. Если вам нужен стоматолог - хирург тогда вам только к Богдану Александровичу . Я очень довольна что Богдан Александрович настоял удалять сразу 3 зуба ( хотя было страшно ) но он сделал все безболезненно и качественно. Спасибо Вам большое Богдан Александрович
Со своими проблемными зубами я наблюдаюсь в Валерия Тараненко. Врач мне очень нравиться, внимательный и аккуратный. Неоднократно пломбировала зубы и удалял зубной камень. Врач не ищет искусственных проблем, а лечит реальные. Рекомендую этого стоматолога.
Тамара
Первый зуб мудрости у меня выбор рано, но он был очень проблемный и неправильной формы. Его пришло удалять. С этой задачей отлично справился Богдан Кащен. И несмотря на сложность ситуации, он сделал все по максимуму быстро и безболезненно. Огромное спасибо.
Сеть клиник Люми-Дент
Акції
Київ просп. Володимира Івасюка, 24-А
м.Минская 13 15
Стоматологічна клініка «Люмі-Дент» на Оболоні надає широкий спектр високоякісних стоматологічних послуг. Досвідчені фахівці мережі клінік «Люмі-Дент» проводять лікування зубів та ясен виключно із застосуванням якісних стоматологічних матеріалів та за допомогою новітнього обладнання провідних світових виробників. Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію в мережу стоматологічних клінік "Люмі-Дент". Приймають лікарі: Биланенко Алина Николаевна, Гуменчук Марина Васильевна
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 10 А (корп. 3)
м.Оболонь 19 5 м.Минская 27 6 м.Почайна 34 10
Спеціалізована клініка "Стоматологія від А до Я" надає комплексну допомогу при проблемах з зубами. Пріоритети приватного установи — новітнє обладнання та методики. Приймає лікар: Кулик Валерия Сергеевна
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 8 А
м.Оболонь 21 5 м.Минская 29 6 м.Почайна 33 9
Спеціалізований медичний центр "Донаре Віта" — це стоматологічна клініка, в якій пріоритетними напрямками є сучасні методики та малоінвазивної в лікуванні.
4,3
Київ наб. Оболонська, 19 (корп. 5, оф. 2) , Оболонь
м.Оболонь 21 5 м.Минская 29 7 м.Почайна 34 8
Багатопрофільний медичний центр "Мед Лі" надає цикл стоматологічних та косметологічних процедур. Стоматологічні послуги клініка надає з 2005 року.
4,3
Київ вул. Маршала Тимошенка, 15 Г , Оболонь
м.Минская 9 5 м.Героев Днепра 20 6 м.Оболонь 22 4
Спеціалізована установа "Центр соціальної медицини" забезпечує комплексні стоматологічні послуги пацієнтам. Клініка почала функціонувати в 2004 році.
Cеть клиник "Амеда"
Київ вул. Оболонська Набережна, 1, корп. 3
м.Оболонь 27 6 м.Почайна 47 11
Амедіа - багатопрофільна сімейна клініка, орієнтована на відновлення і підтримку здоров'я Вашої сім'ї. Для цього у нас є все необхідне - кваліфіковані лікарі, сучасне обладнання і, безумовно, уважне ставлення персоналу клініки.
Cеть клиник "Амеда"
4,0
Київ вул. Богатирська, 30 (пов. 5)
м.Героев Днепра 38 5
Цілодобовий дитячий стаціонар "Амедіа" - відділення мережі сімейних клінік Києва, в якому забезпечується кваліфікований сестринський догляд і проведення необхідних маніпуляцій, процедур. Стаціонар обладнаний всім необхідним для спільного перебування в палаті дитини з супроводом: санвузлом, душовою кабіною, кондиціонером, ТБ, Wi-Fi, ліжком, кріслом-ліжком для супроводжуючих.