Внутрішньом'язові ін'єкції в Києві (метро Нивки)

Можливо, вас цікавлять лікарі терапевти біля зуп. метро Нивки
Внутримышечные инъекции «Допомога Плюс, клиника на Нивках» 160 грн
Внутрішньо м’язова ін’єкція 100 грн
Внутримышечные инъекции «Медикал Хауз (Medical House), медицинский центр» 100 грн
Знайдено 5 клінік

Сб Нед Цілодобово
Ротаєнко Марина
Пройшли курс лікувальної фізкультури. Результатом дуже задоволені!
Анжела
Лікар надзвичайно хороший та професійний. До цього лікаря ми приходимо не перший раз, і як завжди, дуже задоволені прийомом. Завжди впевнені у ефективності призначеного лікування. За потреби обов'язково прийдемо ще! Рекомендуємо!
Христина
Доктор сподобалася, дуже уважна, все розповіла. Було приємно перебувати у неї на прийомі, поставила діагноз, призначила лікування. Вийшла з прийому у піднесеному настрої на увесь день. Буду приходити ще та рекомендувати усім близьким!
Наталія
Нам пощастило, мій син лікувався в Черновой Оксани Василівни, лікували ОКР! Вдало підібрані ліки і довіра мого сина до свого лікаря зробили свою справу! Моя дитина почуває себе добре і я також! Згадує Оксану Василівну з теплотою! Оксана Василівна, хочу подякувати Вам від свого імені і від імені мого сина Саши! Ви нам повернули життя!!!
Допомога Плюс
Київ вул. Данила Щербаківського, 52
м.Нивки 18 11 м.Сырец 30 12
Філія клініки «Допомога Плюс» на Нивках надає повний комплекс медичних послуг, починаючи від консультації і завершуючи хірургічним втручанням, за такими напрямками, як урологія, проктологія, гінекологія, ортопедія, маммология, пластична хірургія.
  • Внутрішньом'язові ін'єкції 160
Київ пр-т Василя Порика, 13 Б
м.Минская 82 12 м.Сырец 62 14 м.Нивки 86 15
Центр стимуляції мозку спеціалізується в області неврології і психіатрії, займається лікуванням затримок розвитку різного генезу, розладів аутичного спектру, наслідків травм або перенесених захворювань у дітей і дорослих. Для лікування захворювань використовуються апаратні методи, фізична реабілітація, фізіотерапія, психо-педагогічна корекція.
  • Внутрішньо м’язова ін’єкція 100
6,7
Київ вул.Родини Крістерів, 20
м.Нивки
Багатопрофільний медичний центр для всієї родини
  • Внутрішньом'язові ін'єкції 100
  • Внутрішньом'язова ін'єкція 100
5,7
Київ пр. Перемоги, 67
м.Нивки 2 м.Берестейская 5
Медичний центр Медейра (Medeira) - багатопрофільна клініка Європейського формату, що надає широкий спектр послуг для всієї сім'ї. У медустанові приймають кращі лікарі з України та Ізраїлю. Операційні установи оснащені за європейськими стандартами GMP. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє проводити хірургічні втручання будь-якої складності.
  • Внутрішньом'язова ін'єкція 55