Крапельниця в Києві (метро Нивки)

Можливо, вас цікавлять лікарі терапевти біля зуп. метро Нивки
Капельница «Допомога Плюс, клиника на Нивках» 655 грн
Капельница «Медикал Хауз (Medical House), медицинский центр» 150 грн
Знайдено 3 клініки

Алина
От всей души хочу поблагодарить за проведенную операцию талантливого врача травматолога-ортопеда Александра Андреевича. Спасибо вам за ваш труд, что вы поставили на ноги мою свекровь. Дали ей полноценно чувствовать себя человеком. Она 9 лет не решалась на операцию, вы сделали чудо. Дай вам бог здоровья крепкого. Спасибо вам большое ещё раз.
Большое спасибо за квалифицированную помощь на прошлой неделе. Я обратилась с болью в правом колене. Доктор внимательно осмотрел меня и поставил верный диагноз. Лечение помогает. Моя благодарность.
Ирина П.
Когда моя раздражительность и нервозность стали причиной серьезного конфликта в коллективе, я поняла - без квалифицированной помощи врача мне не обойтись. Сеансы Натальи Анатольевны и ее коммуникативный тренинг как будто перезагрузили меня. Сейчас на работе у меня со всеми ровные и хорошие отношения. Огромное спасибо!
Хорошая клиника.Врач гинеколог Таужнянская И.В. просто супер.Рекомендую)))
Допомога Плюс
8,2
Київ вул. Данила Щербаківського, 52
м.Нивки 18 11 м.Сырец 30 12
Філія клініки «Допомога Плюс» на Нивках надає повний комплекс медичних послуг, починаючи від консультації і завершуючи хірургічним втручанням, за такими напрямками, як урологія, проктологія, гінекологія, ортопедія, маммология, пластична хірургія.
  • Крапельниця 655
6,7
Київ вул.Родини Крістерів, 20
м.Нивки
Багатопрофільний медичний центр для всієї родини
  • Крапельниця 150
  • Крапельниця 200
5,7
Київ пр. Перемоги, 67
м.Нивки 2 м.Берестейская 5
Медичний центр Медейра (Medeira) - багатопрофільна клініка Європейського формату, що надає широкий спектр послуг для всієї сім'ї. У медустанові приймають кращі лікарі з України та Ізраїлю. Операційні установи оснащені за європейськими стандартами GMP. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє проводити хірургічні втручання будь-якої складності.
  • Внутрішньовена капельна інфузія 1 година (без вартості медикаментів) 380