Сріблення зубів в Києві (метро Мінська)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Мінськая
Сріблення зубів «Игма, стоматология» 50 грн
Знайдено 3 клініки

Владимир
Отличный врач, шикарное отношение к пациенту.
Інга
Спасибі лікарю. Все пройшло добре, мені сподобалося. Лікар досить чітко пояснив діагноз, приділив час і мені, і дружині. Все було максимально докладно і часу ніхто не шкодував. Неодмінно прийду ще на прийом! Дякую за кваліфікацію та знання!
Світалана
Оксана Вікторівна дуже уважно провела прийом. Хороший спеціаліст, все пояснила, запропонував кілька варіантів лікування. Все на досить високому рівні. Зараз мені значно краще Рекомендую цього лікаря-стоматолога. Дякую!
Ігор
Дуже професійно, мені сподобалося, розповів все про мої зуби - що є, і що чекає, якщо не лікувати. На відміну від інших лікарів які обмежувалися лише діагностикою тієї проблеми, з якою я прийшов. Уже проходжу лікування. Усім задоволений!
Сеть клиник Люми-Дент
Акції
Київ просп. Володимира Івасюка, 24-А
м.Минская 13 15
Стоматологічна клініка «Люмі-Дент» на Оболоні надає широкий спектр високоякісних стоматологічних послуг. Досвідчені фахівці мережі клінік «Люмі-Дент» проводять лікування зубів та ясен виключно із застосуванням якісних стоматологічних матеріалів та за допомогою новітнього обладнання провідних світових виробників. Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію в мережу стоматологічних клінік "Люмі-Дент". Приймають лікарі: Биланенко Алина Николаевна, Гуменчук Марина Васильевна
Астра Дент
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 12 Г
м.Минская 23 4 м.Оболонь 18 3
Спеціалізована клініка Astra Dent (Астра Дент) забезпечує комплексні стоматологічні послуги. Лікарі установи систематично проходять стажування за кордоном.
Київ вул. Петра Калнишевського, 7 (корп. 2, оф. 1045)
м.Минская 40 10 м.Героев Днепра 41 8
Спеціалізований медичний центр "Ігма" почав надавати стоматологічну допомогу в 2013 році. Клініка обладнана новітнім іноземним обладнанням.