Щеплення від раку шийки матки в Києві (метро Мінська)

Можливо, вас цікавлять лікарі педіатри перед вакцинацією біля зуп. метро Мінськая
Щеплення від раку шийки матки «ISIDA Оболонь» 5365 грн
Щеплення від раку шийки матки «Добробут, поликлиника для детей и взрослых на Оболони» 1400 грн
Знайдена 1 клініка

Vlad
Хорошая клиника, наблюдаемся здесь у семейного врача. Для нас это очень удобно, она расположена недалеко от нашего дома. Плюс - не нужно долго и мучительно стоять в очередях, как это было в городской поликлинике. Да и отношение здесь хорошее!
Надежда
Обратилась в клинику для радиоволнового удаления папиллом. Процедура прошла бескровно и безболезненно. Спасибо моему врачу и современному оборудованию, которое здесь используется!
Богдан
Отличная клиника. В целом впечатления только положительные, никаких проблем и нареканий нету. Врачи очень квалифицированные. Могу посоветовать клинику и остальным людям. Все хорошо.
Анна
Наталья Васильевна очень хороший специалист в своей области. Вылечила недержание мочи после тяжелых родов. Невероятно благодарна ей за возможность вести нормальную жизнь и наслаждаться материнством.
10 марта '19 г.
Добробут
5,1
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 16 В
м.Оболонь 19 4 м.Минская 14 6
Поліклініка для дітей і дорослих "Добробут" на Оболоні — установа, що надає широкий спектр медичних послуг. У клініці можна записатися на прийом до судинного хірурга, проктолога, уролога, офтальмолога, педіатра, ЛОР-лікаря, травматолога та інших фахівців.
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00

Щеплення від раку шийки матки в лікарнях в інших районах Києва

Київ Харківське шосе, 56
м.Левобережная 10 м.Харьковская 10
  • Щеплення проти раку шийки матки ("Гардасил") 7 320
  • Щеплення проти раку шийки матки ("Церварікс") 2 745
Сб: 08:00-15:00
Сеть клиник "Медиленд"
8,5
Акції
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Лукьяновская 13 4 м.Политехнический институт 20 4
Багатопрофільний медичний центр «Mediland» у м.Київі – це оперативне консультування, професійне лікування. Лікарі у «Mediland» проводять хірургічне втручання будь якої складності. У нас працює сучасний та комфортабельний стаціонар для дітей та дорослих. Завдяки сучасному обладнанню «Mediland» лабораторні дослідження та діагностика є на найвищому рівні. У МЦ «Меділенд» ведуть прийом лікарі таких спеціальностей: хірург, гінеколог, уролог, проктолог, мамолог, флеболог, кардіолог, ендокринолог, педіатр, терапевт, трихолог, ортопед, ЛОР, травматолог, онколог, дерматолог, невропатолог, гастроентеролог, косметолог - та інші. Діагностика: МРТ, УЗД, КТ, ЕКГ, власна лабораторія, гастро-, колоноскопія з відео під наркозом, ректороманоскопія, гістреоскопія, цистокопія і кольпоскопія, дерматоскопія та трихоскопія, біопсія, гістологія, спірографія та інше.
Сб: 09:00-14:00