Внутрішньовенна озонотерапія в Києві (метро Лук'янівська)

Можливо, вас цікавлять лікарі озонотерапевти біля зуп. метро Лук’янівська
Внутрішньовенна озонотерапія «Альтернатива, медицинский центр на Драча» 80 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Nina
Самий уважний і ласкавий лікар, у якого ми з донькою коли-небудь були. Уважно вислухала довгу, непросту, історію хвороби моєї дитини. Все пояснила докладно і дохідливо. Виписала дуже щадне лікування! Я в захваті. Знайшла свого лікаря!
Анна М.
Лікар дуже відповідальна в роботі з дитиною. Дуже професійна, та кваліфікована як лікар, та добродушна як людина. Призначення ефективно допомогли моїй дитині. Ми залишилися дуже задоволені відвідуванням. Прийдемо повторно!
Григорій
Дуже хороша людина! Знає як правильно допомогти травмованій людині. Болі у спині, інколи, бувають просто нестерпними. Але їх вдається позбутися, хоч не на довгий час, завдяки зусиллям цього лікаря. Дуже хороший спеціаліст! Рекомендую.
Наира
Відмінний фахівець! Уже не одноразово була у неї на сенсі масажу. Все допомагає. Євгенія Борисівна справжні знавець своєї справи. Не так давно, я отримала травму, і мені важко ходити через біль. Але після масажу посуває себе значно краще.
Клиники сети "Альтернатива"
Київ вул. Драча, 3
м.Лукьяновская 21 5 м.Золотые ворота 21 9
Медичний центр "Альтернатива" на Некрасівській пропонує пацієнтам комплексну діагностику здоров'я, лікування безлічі хронічних захворювань без використання медикаментів. Лікування здійснюється за авторським методом головного спеціаліста клініки Тимченко О.В. Пацієнтів приймають лікарі різних напрямків: алерголог, дерматолог, вертебролог, гастроентеролог, косметолог, дерматолог, невролог, мануальний терапевт, педіатр і т.д.

Внутрішньовенна озонотерапія в лікарнях в інших районах Києва

Пальмира
Київ с. Підгірці, вул. Боровкова, 100
Наркологічна клініка «Пальміра» в Києві - медичний заклад, що спеціалізується на позбавленні пацієнтів від алкогольної та наркотичної залежностей. З пацієнтами працюють кваліфіковані наркологи, психологи і анестезіологи-реабілітологи.
  • Внутрішньовенна озонотерапія, 1 сеанс 690