Онкомаркери на рак молочної залози в Києві (метро Лук'янівська)

Онкомаркери на рак молочної залози «Клиника аппаратной косметологии - СиАйСи » 250 грн
Онкомаркери на рак молочної залози «Modern Diabetes Center (Модерный диабетический центр)» 285 грн
Онкомаркери на рак молочної залози «Виктория, клиника генетики репродукции» 195 грн
Знайдено 3 клініки

Саша
Был в клинике - все понравилось. От сервиса до назначения доктора. Спасибо!
30 ноября '-1 г.
Георгий
Очень внимательный , грамотный доктор С глубокими знаниями своей специальности ! Рекомендую !
30 ноября '-1 г.
Вера И.
Консультации Ирины Валериевны дорогого стоят. Точность, с какой она ставит диагноз, помогла мне избежать хирургического вмешательства. Выявили (на ранней стадии) воспаление молочной железы. Моя благодарность безгранична.
11 марта '19 г.
Владлена
Стела Михайловна - из тех врачей, которые не лечат по старому шаблону, а разрабатывают индивидуальные схемы лечения. Насколько эффективно такое лечение, прочувствовала на себе. Это было именно то, что нужно мне. Очень благодарна за результат.
05 марта '19 г.
6,0
Спеціалізована клініка «Модерний діабетичний центр» проводить діагностику та лікування дітей і дорослих з ендокринними патологіями. Крім ендокринолога в центрі прийом ведуть фізіотерапевт, офтальмолог, подолог фахівець, що займається проблемами стоп. Клініка розпорядженні власну діагностичною лабораторією та денним стаціонаром.
Сб: 09:00-18:00
5,1
Клініка генетики репродукції "Вікторія" створена в 2007 році, займається лікуванням безпліддя, працює в області репродуктивних технологій. Фахівці центру ведуть активну науково-практичну діяльність, мають високий рівень професійної підготовки.
Сб: 09:00-14:00
4,3
Київ вул. Герцена, 17/25
м.Лукьяновская 16 7 м.Дорогожичи 21 8 м.Тараса Шевченко 41 14
Спеціалізацією «Клініки Апаратної Косметології» СіАйСі є естетична медицина. Центр спеціалізується на проведенні діагностичних, фізіотерапевтичних, гінекологічних процедур. Клініка забезпечена сучасною апаратною базою для виконання всіх процедур (техніка COMPEX, VIDA, Medilab тощо). Персонал гарантує пацієнтам повну анонімність.
Сб: 10:00-18:00 Нд: 10:00-18:00