Фототріхограмма в Києві (метро Лук'янівська)

Можливо, вас цікавлять лікарі трихологи біля зуп. метро Лук’янівська
Фототріхограмма «АМД Лаборатории, клиника» 299 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Ірина
Лікар дуже сподобався. Грамотна, чуйна, що не призначає дорогі і непотрібні препарати, а саме те, що потрібно в даний момент. Лікування дає результат. Зараз почуваю себе значно краще! Рекомендую!
Інга
У мене були проблеми - висипання по всьому тілу, та свербіж. Лікар все детально оглянула. Розпитала про час, та після чого з'явилися симптоми, про харчування і т. д. Призначила лікування і дала рекомендації. Хочу сказати, що лікування проходить добре, вже
Вероніка
На тлі стресу почало боліти у шиї та спині. Таблетки від не діяли, як раніше, тому вирішила, що потрібно звернутися до Олега Семеновича, він мій терапевт. Він швидко зрозумів причину виникнення болю, та пояснив чому звичайні таблетки від болю не діяли, зараз уже ніяких ні болю, ні стресу, дякуючи лікарю.
Руслана
Зверталися до Олега Семеновича через болі у шиї. Лікар виявився досвідченим, кваліфікованим, зміг призначити ефективне лікування, легко знайшли з ним спільну могу. Спасибі велике за допомогу.
Медичний центр "АМД Лабораторії" — це спеціалізована клініка, яка профілюється на патологіях волосся шкіри тіла і голови. Почала функціонувати в 2004 році. В установі використовуються унікальні препарати, сертифіковані FDA (США).

Фототріхограмма в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Кловський узвіз, 18
м.Кловская 7 3 м.Арсенальная 20 6
Медична клініка «МедЦентрСервіс» - це багатопрофільний центр, який надає діагностичні та лікувальні послуги широкого профілю. У клініці працюють фахівці десятьох медичних галузей: спеціалісти з ультразвукової діагностики, дерматологи, косметологи, трихологи, гінекологи, урологи, венерологи, сексопатологи, проктологи і андрологи.
  • Фототрихограма (2 відвідування) 700
Київ бул. Вацлава Гавела, 4
м.Берестейская 22 9 м.Шулявская 30 8
Багатопрофільна клініка «Гіппократ» заснована в 1999 році. Ця приватна установа, стала згодом торговою маркою, однією з перших була акредитована українським Міністерством охорони здоров'я.
  • Фототріхограмма 1 080
Київ вул Сверстюка 11-Б , Лісний масив
м.Левобережная 8 3 м.Дарница 26 10
MyDerm на Сверстюка — це центр, що надає діагностику і лікування захворювань шкіри кожного пацієнта. Кваліфіковані дерматологи, трихолог, косметологи, мікологи і інші вузькопрофільні фахівці. Сучасна апаратура експертного класу.
  • Двохетапна фототрихограма TrichoLAB, 1 зона 1 300
  • Двохетапна фототрихограма, кожна наступна зона 400