Сторінка 4. Лікування карієсу в Києві

Знайдена 151 клініка

Сб Нед Цілодобово
Роман
Малому 4 годика. Есть 3 дырочки. Я лично без сына объездил 4 детских частных стоматологии в Киеве. Узнал методы; цены; условия лечения. Итог таковой - Кидс Дентал - самый настоящий развод людей на деньги + будущее калечение детей. Они применяют наркоз седативный, говоря о том что они единственные кто его использует поэтому только стоимость наркоза 6 000 грн. Мне написали бюджет 10 000 грн. полечить зубки. Посмотрев на малого через 5 минут их врач сказал что надо 100% наркоз, и что с 10 деток которым они лечат зубки, 8 они применяют наркоз. То есть 80% детей лечат под наркозом. Усыпил и не паришься, лечишь. А что через несколько лет может случиться с ребенком, их этот вопрос не волнует. Прочитав кучу статей, нашёл много выписок из книг американских и швейцарских учёных, что наркоз до 6 лет детям вообще нельзя применять, так как может через несколько лет начаться торможение умственного развития у ребёнка. Итог ребёнок может стать овощем через несколько лет или просто умственно отсталым, не считая кучи возможных побочных эффектов. Я прикинул что пока он вырастет надо несколько раз ходить с молочными зубами к стоматологу. Да за это время постоянно делая наркоз в клинике я угроблю ребенка своего. Итог - нашёл клинику другую, 10 минут разговоров врача, и мой сын который боится вида врача и плачет, полечил зубки за два раза посещения клиники. Название не буду писать, чтобы люди не подумали что я рекламу даю этой клинике и обгажую Кидс Дентал . Всё обошлось в 3 000 грн. вместо 10 000 Кидс Дентал и наркоза ребенка. Кстати в этйо клинике сказали что не лечат детей вообще наркозом никогда.
В клинике сразу оценивают клиента по его платежеспособности. Было очень неприятно слушать нравоучения, что у меня не правильно запломбированы каналы, плохо сделана чистка и гигиена зубов, отношение такое, как будто это я виновата, что у меня проблемы с зубами, все это излагалось в некорректной форме. Больше туда обращаться не буду и другим не рекомендую.
Максим
Несколько дней назад удалял в этой стоматологической клинике кисту. Операцию провели быстро, осложнений не возникло, так что я вполне доволен. И спасибо хирургу! Когда понадобиться, снова обращусь в эту клинику.
Кора
На здоров’ї дитини вирішили не економити й звернутися до кваліфікованих професіоналів медичного центру Kid’s Dental. Важливою особливістю роботи цього закладу хочеться відмітити особливе ставлення до дітей та їх потреб, лікарі не лише добре лікують зуби, а й знаходять підхід до кожної дитини, відволікають від самої процедури. Не шкодуємо, що обрали Kid’s Dental!
6,2
Київ бул. Лесі Українки, 30 Б
м.Печерская 8 1 м.Зверинецкая 9 7 м.Дворец Украина 25 10
Спеціалізований центр стоматології «Естедентакс» надає такі послуги, як пародонтологія, естетична стоматологія, ортопедія і ортодонтія. Стоматологія має свою зуботехнічну лабораторію. Клініка співпрацює з провідними швейцарськими та німецькими виробниками стоматологічного обладнання — Kulzer, Sirona, EMS.
  • Лікування карієсу
6,2
Київ вул. Дніпровська набережна, 26 Г
м.Осокорки 7 5 м.Славутич 10 2
Спеціалізований медичний центр "Кідс Дентал" — це сучасна клініка дитячої стоматології. При лікувальних маніпуляціях активно використовуються ігрові елементи, що заспокоює дитину.
  • Лікування гострого карієсу Icon 2 900
6,1
Київ вул. Здолбунівська, 13 , Позняки
м.Позняки 33 5 м.Осокорки 42 7
Стоматологічна клініка "Нано клінік" спеціалізується на малоінвазивному лікуванні зубів за допомогою новітніх технологій. Клініка пропонує весь спектр стоматологічного лікування при мінімальному травматичному втручанні. Лікарі клініки досконало володіють сучасними методами, використовують у роботі матеріали високої якості.
Cеть клиник "Стомател"
Київ вул. Димитрова, 5 Б
м.Олимпийская 6 9 м.Печерская 25 11
Стоматологічна клініка "Стомател" надає всі види стоматологічного лікування захворювань щелепно-лицьової зони. Прийом пацієнтів ведуть кваліфіковані фахівці - стоматолог-терапевт, ортопед, хірург, імплантолог.
В Стоматологічній клініці «DR. KOZAK» лікарський склад постійно вдосконалює свої навички шляхом відвідувань всіх актуальних лекцій, курсів і вебінарів не тільки в Україні, а й за кордоном. Ми використовуємо тільки зарекомендувавше себе високопрофесійне та високоякісне обладнання, від топових світових виробників. У нашій клініці персонал створить особливий клімат психологічного і емоційного комфорту пацієнта. Ми дуже дбаємо про комфорт наших клієнтів. Максимально досвідчені лікарі і висококласне обладнання – запорука якісного швидкого і безболісного лікування. Ви будете задоволені результатом.
  • Лікування карієсу 2 200
5,7
Київ вул. Бульварно-Кудрявська, 33г
м.Золотые ворота 23 м.Театральная 25
  • Комплекс лікування 1 каналу 1 300
5,5
Київ вул. Ентузіастів, 39
м.Левобережная 14 7 м.Дарница 31 17
Стоматологія доктора Кролика виконує весь обсяг діагностики та лікування захворювань дентального характеру. Прийом веде лікар-стоматолог, хірург, имплантолог.
Київ вул. Євгена Коновальця, 44 Б (пов. 4)
м.Печерская 5 2 м.Зверинецкая 17 6
Центр стоматології та естетики «Дантист & Ко» спеціалізується в області діагностики та лікування захворювань зубів і ясен, відновлює сліпучу посмішку. У центрі працюють кваліфіковані стоматологи вищої та другої категорії, які володіють інноваційними технологіями, які застосовують у роботі сучасні та безпечні матеріали.
Київ вул. Євгенія Харченко, 64 , Бортничі
м.Бориспольская 60 10
Центр сімейної медицини «Family Care» в Бортничах спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних захворювань. Прийом ведуть кваліфіковані лікар: терапевти, гастроентерологи, гомеопати, кінезітерапевти, косметологи, отоларингологи, проктологи, стоматологи, рефлексотерапевти.
Київ пр-т Повітрофлотский, 52
м.Вокзальная 38 10 м.Политехнический институт 50 8 м.Шулявская 47 6
Медичний центр "Медіана" - медичний заклад, що спеціалізується на наданні широкого спектру послуг європейського рівня. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє швидко діагностувати патології та призначати ефективне лікування.