Медикаментозне лікування ерозії шийки матки в Києві (метро Контрактова площа)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи біля зуп. метро Контрактова площа
Медикаментозне лікування ерозії шийки матки «Моя семья, клиника современной гинекологии и урологии» 750 грн
Медикаментозне лікування ерозії шийки матки «Нью Клиника (New Clinic), медицинский центр» 220 грн
Знайдено 3 клініки

Максим
Благодаря доктору я наконец-то избавился от заболевания, которое не мог вылечить уже несколько месяцев. Спасибо за оказанную помощь!
Катерина
Замечательный доктор! Обьясняет каждое свое назначение, очень внимательный! Болела нога после травмы сильно, а после назначенного им лечения боль наконец-то понемногу стала уходить. Спасибо
Анастасия
Большое спасибо за оказанную помощь!!!
5,7
Київ вул. Почайнінська, 25/49, офис 73
м.Контрактовая площадь
  • Медикаментозна деструкція шийки матки (без вартості препарату ) 220
Київ вул. Волоська, 50/38 (вхід з боку вул. Введенській)
м.Контрактовая площадь 7 3 м.Тараса Шевченко 10 5
Багатопрофільна клініка "Моя сім'я" спеціалізується на проблемах гінекології та урології, виконує діагностику та лікування різних захворювань за 17 основними напрямками. У штаті клініки є гінеколог, уролог, ендокринолог, психіатр-психотерапевт, невропатолог, кардіолог, гастроентеролог, дерматолог, педіатр, ортопед-травматолог, дитячий психоневролог, масажист. Це досвідчені фахівці, деякі мають науковий ступінь.
Київ вул. Кудрявська, 31/33 , Воздвиженка
м.Лукьяновская м.Золотые ворота м.Контрактовая площадь
Клініка "Доступний доктор" — багатопрофільний медичний заклад на Лук'янівці. Основні послуги, які надаються в клініці, — ультразвукова діагностика, гастроскопія, гінекологія, ендокринологія, дерматологія, кардіологія, ортопедія і травматологія, терапія, урологія. Також в клініці проводяться пластичні операції.