Дитячий масаж в Києві (метро Контрактова площа)

Можливо, вас цікавлять лікарі масажисти біля зуп. метро Контрактова площа
Загальний лікувальний масаж дитини від 7 років 390 грн
Лікувальний масаж при захворюваннях ор-нів дихальної с-ми (дренажний при пневмонії та бронхиті) сеанс 20-25 хвилин, дітям від 4-х років 350 грн
Знайдено 4 клініки

Ткачова Елена Станіславівна
ДУЖЕ ГАРНО ☺️
Тетяна
Чудовий медичний центр з приємним персоналом. Особливу вдячність хочу висловити лікарю Труфанову Євгену Олександровичу, за його професіоналізм та уважність. Приділив багато часу .Швидко та точно виявив проблему та підібрав подальше лікування . Щиро вдячна за компетентність та піклування про пацієнтів!
Карина
Никак не могла избавиться от целлюлита, комплексы были страшные, что только не делала, весь интернет переискала, к врачу идти не хотела, и зря!!! Я народными средствами потратила денег больше, чем тут за курс заплатила, но при этом тут сразу результат виден был и сейчас тело шикарно выглядит!!
Марк
На работе я повредил сустав, врачи рекомендовали реабилитацию. Для этого выбрал клинику и опытного врача из тех, кого рекомендовали друзья. И результат меня не разочаровал. Отличный специалист, знает свое дело. Мое самочувствие улучшилось.
8,4
Академія вашого здоров'я на Спаській — це багатопрофільний медичний центр, який надає широкий спектр послуг, починаючи від первинної діагностики і закінчуючи реабілітацією після перенесених захворювань, в тому числі коронавірусної інфекції.
  • Лікувальний масаж при захворюваннях ор-нів дихальної с-ми (дренажний при пневмонії та бронхиті) сеанс 20-25 хвилин, дітям від 4-х років 350
  • Масаж загальний лікувально- профілактичний, сеанс до 40 хвилин, дітям від 4 років 495
  • Масаж бронходренажний, сеанс 15-20 хвилин, дітям від 5 років 450
Спеціалісти медичного центру «KinesisLife» проводять лікування різних захворювань безопераційним методом (за допомогою кінезіотерапії). Пацієнтам надаються послуги наступних видів: усунення целюліту, позбавлення зайвої ваги, виправлення викривлення хребта, лікування артриту, болю в спині, артрозу, патологічної чутливості кінцівок. Також проводиться корекція фігури і реабілітація після операцій.
  • Загальний лікувальний масаж дитини від 7 років 390
  • Лікувальний масаж голови у дитини 90
  • Лікувальний масаж обличчя у дитини (лобової, навколоочних, привушної ділянок, середньої і нижньої щелепи) 90
  • Лікувальний масаж шиї у дитини 160
  • Лікувальний масаж шийно-грудного відділу хребта у дитини 180
Київ вул. Волоська, 50/38 (вхід з боку вул. Введенській)
м.Контрактовая площадь 7 3 м.Тараса Шевченко 10 5
Багатопрофільна клініка "Моя сім'я" спеціалізується на проблемах гінекології та урології, виконує діагностику та лікування різних захворювань за 17 основними напрямками. У штаті клініки є гінеколог, уролог, ендокринолог, психіатр-психотерапевт, невропатолог, кардіолог, гастроентеролог, дерматолог, педіатр, ортопед-травматолог, дитячий психоневролог, масажист. Це досвідчені фахівці, деякі мають науковий ступінь.
Стиль-клуб "Глянець" спеціалізується на косметологічних процедурах. Клієнтам надаються послуги наступних видів: перукарський сервіс; кавітація; кріосауна; масаж; депіляція воском; SPA-процедури; манікюр; педикюр; фарбування брів; косметологічні процедури.