Сторінка 5. Консультація дерматовенеролога в Києві

Знайдено 84 клініки

Сб Нед Цілодобово
Наталія
Доброго дня ! Дуже щаслива що знайшла таку клініку як Ви . Неодноразово у Вас була , та хочу поділитися враженням для інших адже ця клініка дівчатка це те що Ви шукаєте . Атмосфера затишна , адміністратор привітний та завжди посміхається. Ціни доступні .Лікарі найкращі , на всі питання мала відповідь, привітні , професіонали своєї роботи . Які допоможуть підібрати процедури , відповісти на всі ваші поставленні питання ! Дуже багато враження . Була на мікроголковому РФ ліфтингу - дівчатка ефект просто супер , я навіть не могла подумати що після одної процедури вже буде результат, тому вирішила пройти курс і залишилась в захваті . Також була на віскі обгортанн вражень приємних дуже багато ) Була на гідропілінгу , а також лпдж (за курс скинула -8 кг ) . Була і буду ходити - адже це те що потрібно кожній з нас , . Дівчатка якщо шукаєте гарну клініку та хочете мати результати , раджу Вам VitaLine на Данченка 5 .
Алена
В этой клинике Морозова А.Д. делает самые "небольные", безопасный и эффективные укольчики для девочек.
Я доктором очень довольна.Он многих моих знакомых поднял на ноги.Люди разные.И мнения разные.
Сергей
Делал УЗИ. Все прошло на высшем уровне. Специалист по УЗД Галина Николаевна - отличный специалист, приятный человек и просто красивая женщина))) Берегите ее. Клинику рекомендую.
Київ вул. Сергія Данченка, 5 , Куренівка
м.Сырец 46 12 м.Дорогожичи 60 15
VitaLine - клініка для тих, хто дбає про себе. У клініці надаються послуги УЗ-діагностики, а також проводиться прийом лікарів таких спеціальностей: гінекологія, терапія, дерматологія, косметологія, майстра лазерної епіляції та естетики тіла. Наше кредо- краса через здоров’я!
Працює з
Вт: 10:00-19:00 Ср: 10:00-19:00 Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-16:00
Київ пр-т Повітрофлотський, 52
м.Вокзальная 43 12 м.Васильковская 22 м.Олимпийская 26
Сучасний медичний центр «Сімейний лікар» з 2011 року надає пацієнтам різноманітні медичні послуги. Це інноваційні методи діагностики та лікування: іридодіагностика (встановлення хвороби по очах), вегето-резонансне тестування організму, духовні та психологічні практики, гомеопатія, рефлексотерапія масаж.
Київ вул. Драгоманова, 31в
м.Позняки 13 4 м.Харьковская 20 4
Багатопрофільний медичний центр "Здорове життя" спеціалізується на сімейній медицині, гінекології, дерматології та педіатрії. Штат працівників центру складають досвідчені доктора, у тому числі лікарі вищої категорії. Пацієнтам надаються послуги наступних видів: консультації лікарів; ультразвукова діагностика; установка внутрішньоматкової спіралі; гірудотерапія; лікування патологій шийки матки; лабораторні аналізи.
Багатопрофільний медичний центр "Дентал-Смайл" - це клініка, в якій надаються послуги з декількох медичних профілях.
Київ вул. Кудрявська, 31/33 , Воздвиженка
м.Лукьяновская м.Золотые ворота м.Контрактовая площадь
Клініка "Доступний доктор" — багатопрофільний медичний заклад на Лук'янівці. Основні послуги, які надаються в клініці, — ультразвукова діагностика, гастроскопія, гінекологія, ендокринологія, дерматологія, кардіологія, ортопедія і травматологія, терапія, урологія. Також в клініці проводяться пластичні операції.
Київ вул. Нагорная 10
м.Лукьяновская 10
  • Консультація лікаря дерматовенеролога, кандидата медичних наук 1 500
  • Повторна консультація лікаря дерматовенеролога, кандидата медичних наук 1 000
  • Первинна консультація провідного фахівця напрямку 1 500
  • Повторна консультація провідного фахівця напрямку 1 000
Київ вул. Велика Китаївська, 10а
м.Демеевская 17 4 м.Голосеевская 30 16 м.Выдубичи 39 15
Медичний заклад "Топ Лазер" проводить великий спектр косметологічних послуг з використанням лазерної техніки. Центр відвідують як чоловіки, так і жінки. Відвідувачі тут можуть поправити здоров'я, пройти омолоджуючі процедури або усунути естетичні недоліки.
Київ с. Вишневе, вул. Григорія Сковороди, 12 (вул. Щорса)
Послуги, які надає клініка «МДА»: ультразвукові дослідження нирок, органів сечовидільної системи, статевих органів, щитоподібної, передміхурової та молочних залоз; обстеження при вагітності за допомогою ультразвуку.
Київ вул. Андрія Малишка, 31
м.Черниговская 10 2 м.Лесная 38 7 м.Дарница 25 6
Багатопрофільний центр «Лідія-ФМ» займається діагностикою та лікуванням широкого спектру захворювань. У клініці ведеться прийом за наступними напрямками: кардіологічному, гінекологічного, ендокринологічному, урологічному, косметологічному. Установа засноване медичної династією на чолі доктора-гінеколога вищої категорії Мельгунова Г. В. Клініка отримала міжнародне визнання.
4,3
Київ вул. Микільсько-Слобідська, 2 Б
м.Левобережная 8 4 м.Дарница 23 16
Центр діагностики та лікування хронічних інфекцій "Вітацелл" створений у 1996 році, спеціалізується в сфері виявлення та терапії TORCH та інших інфекційних захворювань.