Лікування псоріазу в Києві (Голосіївський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи в Голосіївському районі
Лікування псоріазу «Top Laser (Топ Лазер)» 1500 грн
Лікування псоріазу «Клиника Доктора Василишина, дерматология и эстетика» 300 грн
Знайдено 3 клініки

Ходаківська Олена Степанівна
Лікар робила УЗД щитоподібної залози. Дуже ввічлива, уважна, задала необхідні питання мені, все пояснила. Лікар з гарним настріем!
Наталия
Очень приличная клиника, красиво оформлена, спокойная обстановка, очень приятный персонал, милые ,душевные люди! Желаю вам благополучия и процветания!)
Кануша
Про лікаря, як про людину та спеціаліста склалося гарне враження. Фахівець досить уважна. Вислухала мою проблему і швидко вирішила її. Мій візит зайняв близько 20 хвилин. Навіть не знала. що проблему можна так швидко та якісно вирішити.
Ганна Цап
Уважний, чуйний лікар. Дуже мені допомогла розібратися в проблемі моєї дитини, і все дуже добре та зрозуміло пояснила. Тепер буду чітко дотримуватися графіка лікування. Спасибі, Юлія Анатоліївна, за Вашу роботу! Рекомендую!
R+
8,3
Київ вул. Василя Касіяна, 2/1
м.Ипподром 8 4
Багатопрофільний медичний центр «R + Medical Network» на Касіяна входить в мережу сімейних поліклінічних центрів. Тут представлені медпослуги першої ланки, здійснюється малоінвазивна хірургія одного дня. У штаті філії акушер-гінеколог, анестезіолог, проктолог, сімейний лікар, гінеколог-ендокринолог та інші.
Київ ул. Джона Маккейна (кол. Івана Кудрі), 26
м.Голосеевская 9 4 м.Васильковская 13 6
Клініка Доктора Василишина дерматології та естетики займається лікуванням пацієнтів в області дерматології, косметології, психотерапії. Заснована лікарем вищої кваліфікаційної категорії, к. м. н. Василишиним А. А. Спеціалізується клініка на діагностиці та лікуванні вітіліго, апаратної лазерної терапії.
Київ вул. Велика Китаївська, 10а
м.Демеевская 17 4 м.Голосеевская 30 16 м.Выдубичи 39 15
Медичний заклад "Топ Лазер" проводить великий спектр косметологічних послуг з використанням лазерної техніки. Центр відвідують як чоловіки, так і жінки. Відвідувачі тут можуть поправити здоров'я, пройти омолоджуючі процедури або усунути естетичні недоліки.