Інсемінація в Києві (Голосіївський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Голосіївському районі
Програма ВМІ "ІСЧ №1" (Внутрішньоматкова інсемінація спермою чоловіка) 24260 грн
Знайдено 3 клініки

Завдяки клініці "Мати та Дитина", у нас тепер є наше маленьке чудо! Це вже третя клініка, куди ми приходили за допомогою, і де отримали результат. Безмежно вдячна цій клініці за те маленке диво що я зараз тримаю на руках.
Ельвіра
Здавалося що у наш час чудес не буває, але це не зовсім так! Марта Ігорівна подарували нашій родині диво! Низький уклін усім співробітникам, всього самого найкращого! Безмежно вдячна, за Вашу працю, професіоналізм і наполегливість!
Катерина
Ми з чоловіком давно думали про дітей, але без повного обстеження ніяк не наважувалися. Знайомий лікар порадив клінуку "Мати та дитина". Були приємно здивовані ціною на покет комплесних обстежень, так як розраховували на набагато вищу ціну. Рекомендуємо!
Нина
По причине самолечения мой цистит перетек в острый пиелонефрит. Обратилась к Андрею Николаевичу Каплуну. Он назначил эффективное лечение. Через несколько дней мне уже было на много лучше, вскоре я и вовсе поправилась. Андрей Каплун - опытный уролог.
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Київ вул. Казиміра Малевича, 83 А , Поділ
м.Дворец спорта
Медичний центр "Мати та дитина" — це сучасна клініка репродуктивного здоров'я, що надає повний комплекс послуг із планування вагітності. Більшість фахівців є членами Європейського товариства з репродукції та ембріології людини (ESHRE), а також Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ).
  • Програма ВМІ "ІСЧ №1" (Внутрішньоматкова інсемінація спермою чоловіка) 24 260
Працює з
Пн: 09:00-16:00 Вт: 09:00-16:00 Ср: 09:00-16:00 Чт: 09:00-16:00
Київ вул. Володимирська, 81-а
м.Площадь Украинских героев 10 5
Центр гінекології та урології «ОМЕГА-КИЇВ» спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань репродуктивної системи чоловіків та жінок.
  • Інсемінація (двічі) 5 000
Київ вул Юлії Здановської 71 Є
р.Голосеевский
Спеціалізована установа "Клініка професора Феськова А. М." - це медичний центр, що займається репродуктології, оперативної гінекологією, веденням вагітності, естетичної медициною. У клініці приймають вузькі фахівці - терапевти, гінекологи, пластичні хірурги, урологи, дерматологи.
  • Процедура інсемінації 7 500