Роздільне діагностичне вишкрібання (РВД) в Києві (Дніпровський район) (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 2 клініки

Гудзовська Світлана Яківна
Обслуговування клієнта на самому вищому рівні,персонал дуже уважний до клієнта, дівчатка просто молодці,опис обстеження зроблений своєчасно дякуючи Гаврилюк Оксані Миколаєві, якщо мені буде треба обстеження,буду звертатися тільки сюди Клініка Нова
Сергей
"Клініка Нова" метро Васильковская вулиця Практична 3А. Абсолютно случайно нашёл эту клинику в интернете остался очень доволен особенно Огромное спасибо Оле которая делает МРТ я вам так скажу если опять мне это понадобится то я приду именно сюда . Это класс персонал просто золотой. Отношение к клиенту и их проблемам просто вызывает восхищение. Оля огромное Вам Спасибо ВЫ Человек с большим сердцем. (Паникер 54года)
Лариса
Чудова клініка. Досвідчені фахівці. Особиста подяка медсестра Надія, лаборант КТ, МРТ Олена , адміністратор Анна
Были на приеме у Безвершенко Екатерины И., с ребёнком 1,8 лет. Остались очень довольны,
8,4
Київ пр-т Миру, 19/18
м.Дарница 22 7 м.Левобережная 18 7
Приватна клініка "Медична Допомога" — це багатопрофільний медичний заклад, в якому послуги надають кваліфіковані фахівці. Багато лікарів приватної клініки "Медична Допомога" — діючі члени профільних національних асоціацій.
  • Діагностичне вишкрібання шийки матки 4 025
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10
м.Левобережная 7 2 м.Дарница 16 10 м.Гидропарк 26 5
Багатопрофільний медичний центр "Клініка Нова" використовує широкий діапазон діагностичних і терапевтичних послуг для виявлення і лікування різних захворювань. Провідні напрямки роботи медцентру: акушерство і гінекологія, педіатрія, терапія, кардіологія, гастроентерологія, урологія, проктологія, ендокринологія, хірургія, дерматокосметологія і отоларингологія. У центрі працюють висококваліфіковані фахівці, кандидати медичних наук.
  • Роздільне діагностичне вишкрібання порожнини матки і цервікального каналу 1 800
  • Роздільне діагностичне вишкрібання цервікального каналу 800
  • Діагностичне вишкрібання порожнини матки при вагітності, що завмерла 3 800