Лазерна епіляція ніг в Києві (Дніпровський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи в Дніпровському районі
Лазерна епіляція колін 200 грн
Лазерна епіляція Гомілки коліна 950 грн
Знайдено 4 клініки

Перехрестенко Андрей. Была на приеме у этого доктора. Довольна всем. Чувствуется профессионализм. Все быстро, качественно... Порадовало то, что дерматолог с многолетней практикой. Спасибо.
Lasto4ka
Професіонал з великої літери. Саме таке враження вона на мене справила. Ввічлива, добродушна, та завжди привітна. При цьому всьому дуже динамічна жінка. Буду рекомендувати її всім знайомим, та за потреби звертатися сам.
Дарія
Від прийому тільки позитивні враження. Все пройшло дуже добре і максимально зрозуміло. Лікар досвідчений, добре ладнає з пацієнтами, абсолютно компетентний фахівець. Якщо ще буде потрібно, то знову до неї звернуся. Рекомендую!
Petra
Нас все влаштовує, ми з цим лікарем вже не в перший раз співпрацюємо. І претензій ніяких немає, спеціаліст все ясно і доступно пояснює. Справжній фахівець своєї справи і це відразу помітно. З чистою совістю рекомендую спеціаліста!
Київ вул. Євгена Сверстюка, 6
м.Левобережная 11 6 м.Дарница 29 6
Клініка доктора Бреннера — сучасний медичний заклад, який спеціалізується на дерматології та лазерній косметології, крім послуг з цих областей, надаються послуги масажу, трихології. Оснащена клініка новітнім обладнанням німецького та італійського виробництва: лазерна епіляція робиться на німецькому апараті MeDioStarNeXT, італійський апарат SynchroFT служить для видалення шкірних новоутворень. Також використовується новітня німецька розробка в області діагностики доклінічного стану шкіри, щоб попередити появу небезпечних патологій.
  • Лазерна епіляція Гомілки коліна 950
  • Лазерна епіляція Ноги повністю + пахви + глибоке бікіні 3 080 1 990
  • Лазерна епіляція коліна 15
  • Лазерна епіляція стопи + пальці ніг 15
  • Лазерна епіляція ноги полностью (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.) 30
Київ вул. Генерала Жмаченка, 2
м.Дарница 7 2 м.Левобережная 17 4
Спеціалізована клініка «Люменіс» являє собою косметологічний кабінет з широким вибором косметичних і лікувальних послуг. У центрі «Люменіс» фахівці працюють тільки з апаратами останнього технологічного покоління, чим пояснюється високий, якісний ефект.
3,7
Київ вул. Сверстюка, 6 А , Лівобережна
м.Левобережная 6 3 м.Дарница 24 5
Центр естетичної медицини Джорно Естетика (Giorno Estetica) на Сверстюка — це сучасна мережа стоматологічних центрів для всієї родини. Кваліфіковані фахівці готові надати професійну допомогу, як дітям, так і батькам. У центрі використовуються якісні матеріали, а всі маніпуляції проводяться на інноваційному обладнанні, що в комплексі з високою кваліфікацією співробітників дає відмінні результати.
8,2
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10
м.Левобережная 7 2 м.Дарница 16 10 м.Гидропарк 26 5
Багатопрофільний медичний центр "Клініка Нова" використовує широкий діапазон діагностичних і терапевтичних послуг для виявлення і лікування різних захворювань. Провідні напрямки роботи медцентру: акушерство і гінекологія, педіатрія, терапія, кардіологія, гастроентерологія, урологія, проктологія, ендокринологія, хірургія, дерматокосметологія і отоларингологія. У центрі працюють висококваліфіковані фахівці, кандидати медичних наук.
  • Лазерна епіляція колін 200
  • Лазерна епіляція ніг повністю 1 500