Герніопластика (видалення грижі) в Києві (Дніпровський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі хірурги в Дніпровському районі
Лазерне грижосічення (пупкова грижа) I категорії, без сітки, без наркозу 15700 грн
Видалення пупкової / пахової грижі з пластикою місцевими тканинами 9430 грн
Лапароскопічна герніопластика кили діафрагми, круорафія, фундоплікація за Нісеном 1 категорії складності 30000 грн
Знайдено 5 клінік

Катя
Врач гастроентеролог Физан очень граматный специалист.никогда не любила поход к врачам,а тут прям влюбилась.Спасибо
Миша
Мені все сподобалося, лікар мені все пояснила, по моїм питанням. Все докладно розповіла. Направила на додаткову діагностику. Підтримує зі мною надалі зв'язок. Завжди готова консультувати. Персонал ввічливий. Все було добре.
Зорян
Прийом пройшов відмінно, дуже хороший лікар. Надалі, буду рекомендувати її всім . Спеціаліст дуже уважна, і видно, що досвідчена. Консультація пройшла на найвищому рівні. Залишилися тільки позитивні враження після прийому.
Рима
Все сподобалось, відмінна фахівець. Вона дала поради і рекомендації. Можу особливо відмітити уважність фахівця. Вона відповіла на всі поставлені запитання. Діагностувалв все точно, та призначила ефеквтине лікування. Зараз значно краще.
8,5
Київ пр-т Миру, 19/18
м.Дарница 22 7 м.Левобережная 18 7
Приватна клініка "Медична Допомога" — це багатопрофільний медичний заклад, в якому послуги надають кваліфіковані фахівці. Багато лікарів приватної клініки "Медична Допомога" — діючі члени профільних національних асоціацій.
  • Видалення пупкової / пахової грижі з пластикою місцевими тканинами 9 430
8,2
Київ вул. Хоткевича, 12
м.Черниговская 7 1 м.Лесная 19 9 м.Дарница 21 3
Багатопрофільний медичний центр "Академія вашого здоров'я" на Хоткевича займається діагностикою та терапією по 14 медичних напрямках. Співробітники медцентру — 20 спеціалістів вищої та першої категорій, для консультації запрошуються професори, кандидати медичних наук.
  • Лазерне грижосічення (пупкова грижа) I категорії, без сітки, без наркозу 15 700
  • Лазерне грижосічення (пупкова грижа) III категорії, без сітки, без наркозу 28 800
  • Лазерне грижосічення (пупкова грижа) II категорії, без сітки, без наркозу 23 550
Cеть медцентров "Академия вашего здоровья"
Київ вул. Гната Хоткевича, 12 (вул. Червоногвардійська)
м.Черниговская 7 1 м.Лесная 19 9 м.Дарница 21 3
Багатопрофільний медичний центр "Академія вашого здоров'я" з 2012 року займається діагностикою та лікуванням за 18 напрямами. У штаті центру 19 лікарів вищої та першої категорій.
Київ вул. Ан. Малишко, 39
м.Черниговская 5 4
Центр гінекології та урології «ОМЕГА-КИЇВ» Деснянський спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань репродуктивної системи чоловіків та жінок.
  • Герніопластика при пахової та стегнової грижі (без вартості ендопротеза) 20 000
  • Герніопластика при пахово-мошоночной, ускладненій та рецидивуючої пахової грижі (без вартості ендопротеза) 25 000
  • Лапароскопічна герніопластика при паховій та стегновій грижі (з вартістю степлера та ендопротезу )ТАР 27 000
  • Лапароскопічна герніопластика при паховій та стегновій грижі (з ендопротезом, без вартості степлера ) 28 000
  • Герніопластика при пупкової грижі I категорії 9 700
6,7
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20
м.Позняки м.Осокорки м.Харьковская
Тут є все, що потрібно для вашого здоров’я
  • Лапароскопічна герніопластика кили діафрагми, круорафія, фундоплікація за Нісеном 1 категорії складності 30 000
  • Лапароскопічна герніопластика кили діафрагми, круорафія, фундоплікація за Нісеном 2 категорії складності 42 000
  • Лапароскопічна герніопластика кили діафрагми, круорафія, фундоплікація за Нісеном 3 категорії складності 54 000
  • Хірургічне лікування пупкової кили (без вартості сітки) І ступеня складності* 13 000
  • Хірургічне лікування пупкової кили (без вартості сітки) ІІ ступеня складності* 17 000