Накладення гіпсу в Києві (Деснянський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі травматологи в Деснянскому районі
Знайдено 3 клініки

Адольф
Величезне спасибі лікарю, за добре ставлення до пацієнтів! Я дуже задоволена що потрапила саме до цього фахівця! Дитина також залишилась задоволеною, лікар вміє знайти підхід до дітей! консультація та обстеження пройшли на високому рівні!
Надежда Н.
Всім задоволена, лікар дуже уважний! Прийом та консультація пройшли на найвищому рівні! Все детально розпитав, оглянув мою дитину. Одразу помітно що жодна дрібничка не залишиться поза увагою. Буду звертатися лише до цього фахівця! Рекомендую!
Мищенко
Лікар дуже хороший і уважний. Позитивний, не залишає після себе враження "ми всі помремо". Після прийому виходила з відчуттям, що всі проблеми можна вирішити. Пояснив все дуже доступно і спокійно. Зараз знаю що потрібно робити. Дякую!
Наира
Все було чудово, лікар мене вислухав. Я просила зробити плановий огляд, який робиться один раз на рік. Лікар призначив всі необхідні аналізи, після результатів яких надав розгорнуту консультацію Спеціалістом цілком та повністю задоволена!
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. Лаврухіна, 6
р.Деснянский
У клініці Viva (Віва) на Троєщині на Лаврухіна працюють кращі лікарі всіх спеціальностей. Здійснюються консультативні та діагностичні прийоми пацієнтів в усіх напрямках медицини: Діяльність клініки спрямована на лікування амбулаторних пацієнтів під прямим контролем лікарів. Сучасне оснащення клініки і широкопрофільні фахівці відкриваю величезні можливості приймати як дорослих, так і маленьких пацієнтів.
Сеть клиник Viva
8,4
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А , Троєщина
р.Деснянский
Хірургічний центр Віва (Viva) на вул. Оноре де Бальзака, 85 А — найбільший медичний центр в мережі клінік Viva відкрився у 2019 році. У сучасному триповерховому будинку прекрасно обладнані два операційних зали, палата інтенсивної терапії, що оснащені інноваційним обладнанням за останнім словом техніки. Головною перевагою клініки є наявність комфортабельно дорослого і дитячого стаціонарних відділень, загальною місткістю до 20 осіб.
Сеть клиник "Биомед"
Київ пр-т Володимира Маяковського, 27/1 (Троєщина) , Троєщина
р.Деснянский
Медичний заклад МЦ «Біомед», розташований на проспекті Маяковського, надає такі послуги: різноманітні ультразвукові дослідження, функціональна діагностика серцево-судинної системи (моніторування за Холтером, велоергометрія, ЕКГ), дуплексне сканування судин, артерій і вен, кольпоскопія, дослідження нашкірних новоутворень (родимок, гемангіом, базаліом, папілом та інших).