Лікування грибкових уражень шкіри в Києві (Деснянський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи в Деснянскому районі
Знайдено 2 клініки

Віталина
Сьогодні була на прийомі у лікаря. Спочатку робили узд чоловіку, а потім чоловік пішов на прийом до терапевта.Загалом мені все сподобалось. Лікарі уважні,доброзичливі,дівчата на рецепшені привітлеві обстановка приемна.Ціни приемно здивували.Жалкую що раніше сюди не ходила. Буду усім рекомендувати цю клініку. Дякую працівникам Біомеду
Василий
Очень хорошее отношение и понимание!!!10 балов однозначно!!
Руслан
Давно планував зробити собі дозвіл на рушницю. Медичний огляд для власників зброї робив у медичному центрі "МЕДПРОФ". Все добре та швидко. Дякую!
Ліза
Давно планувала записатися до басейну. Але для цього потрібно було зробити медичну довідку. У цьому мені допоміг медичний цент "МЕДПРОФ" що на Професора Підвисоцького, 6а. Дуже вдячна.
8,2
Київ вул. Закревського, 85
р.Деснянский
Медичний центр "МЕДПРОФ" на Закревського спеціалізується на проведенні медичних оглядів і оформленні довідок. В установі приймають лікарі за наступними напрямками: терапія, масаж, кінезіотейпування, неврологія, дерматологія, офтальмологія, оториноларингологія, хірургія, наркологія і психіатрія.
Сеть клиник "Биомед"
Київ пр-т Володимира Маяковського, 27/1 (Троєщина) , Троєщина
р.Деснянский
Медичний заклад МЦ «Біомед», розташований на проспекті Маяковського, надає такі послуги: різноманітні ультразвукові дослідження, функціональна діагностика серцево-судинної системи (моніторування за Холтером, велоергометрія, ЕКГ), дуплексне сканування судин, артерій і вен, кольпоскопія, дослідження нашкірних новоутворень (родимок, гемангіом, базаліом, папілом та інших).