Аналізи на цукровий діабет в Києві (Деснянський район)

Цукровий діабет (глікований гемоглобін, С-пептид, індекс НОМА (глюкоза, інсулін, індекс НОМА)) 590 грн
Пакет №9 "Цукровий діабет, діагностика" (6 показників: Глюкоза крові, HbA1c, С-пептид, Інсулін, Індекс НОМА) 465 грн
Знайдено 5 клінік

Сб Нед Цілодобово
Марія
Лікарка дуже добра,хороша і у сьому допомагає
Надя
Сдавала тут анализы на гепатит, опасения не подтвердились. Проверяла в других лабораториях, результат тот же, так что, рекомендую. Точно все точно и правильно сделают
Александра
“Днепролаб” находить недалеко от моего дома. Услугами этой лаборатории я и вся моя семья пользовались неоднократно. Работники порядочные. Все делается быстро и качественно. Никогда не возникало никаких проблем. рекомендую.
Лиза
Я забеременела очень рано, в 16 лет. Это стало причиной во время беременности сдать анализ на плацентарный фактор роста (PLGF). Мой выбор упал на “Днепролаб” на Закревского. Определили снижение уровня PlGF. Что бы избежать риска развития преэклампсии прохожу лечение. Спасибо.
Днепролаб
8,2
Київ пр-т Маяковського, 20
м.Черниговская 62 10
У відділенні за адресою пр-т Маяковського, 20 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
  • Цукровий діабет (глікований гемоглобін, С-пептид, індекс НОМА (глюкоза, інсулін, індекс НОМА)) 590
Днепролаб
Київ ул. Закревського, 42а , Троєщина
р.Деснянский
Дніпролаб на Закревського — діагностичне відділення мережі, яке спеціалізується на проведенні всіх видів лабораторних досліджень та взяття аналізів.
Cеть "Новая диагностика"
Київ пр-т Маяковського, 68 (пов. 2) , Троєщина
р.Деснянский
Лабораторія «Нова діагностика» була організована в 2005 році. Один з підрозділів лабораторії «Нова діагностики» знаходиться на Маяковського.
  • Пакет №9 "Цукровий діабет, діагностика" (6 показників: Глюкоза крові, HbA1c, С-пептид, Інсулін, Індекс НОМА) 465
  • Пакет №10 "Цукровий діабет, контроль" (2 показника: Глюкоза крові, HbA1c) 180
3,0