Виведення із запою в Києві (Дарницький район)

Можливо, вас цікавлять лікарі наркологи в Дарницькому районі
Виведення із запою (у стаціонарі, 3-х місна палата) 3500 грн
Вихід із запою 2000 грн
Знайдено 5 клінік

Сб Нед Цілодобово
Иван
Здравствуйте Елена, увидел вашу анкету, почитал немного, думаю что вы мне подходите, записываюсь на понедельник, буду 100%!!! Хотелось бы конечно по видеосвязи)
Ольга В.
Запомнилась вежливость, и доктора, и персонала.
Марго
Было комфортно, все понравилось.
Роман
Все уютно, по домашнему.
Многопрофильный наркологический комплекс Ренессанс-Киев
Київ вул. Озерна, 3
м.Осокорки 30 10 м.Славутич 39 9
Ренесанс-Київ, багатопрофільний комплекс психіатрії та наркології — екстрена допомога у Києві залежним від алкоголю і наркотиків, бездоганний рівень комфорту і якість медичної допомоги. Лікування алкоголізму й наркоманії проводиться на анонімній основі, вся інформація про результати обстеження та лікування є строго конфіденційною. Напрямки роботи: виїзд нарколога на будинок (Київ та область): виведення з запою, зняття ломки, кодування алкоголізму. Медична підтримка і транспортування у клініку. Прийом ведуть лікарі: Царук Євген Григорович, Димко Тетяна Олегівна, Хміль Олена Миколаївна.
  • Виведення із запою (у стаціонарі, 3-х місна палата) 3 500
  • Виведення із запою (у стаціонарі, 2-х місна палата) 4 500
  • Виведення із запою (у стаціонарі, VIP одномісна) 6 500
  • Виведення із запою вдома (у Києві)
  • Виведення із запою вдома з кодуванням від алкоголізму (у Києві) 8 500
Многопрофильный наркологический комплекс Ренессанс-Киев
Київ вул. Озерна, 3 , Осокорки
м.Осокорки 14
Кабінет нарколога Царука Євгена надає кваліфіковані послуги у галузі психіатрії та наркології. Спеціаліст у центрі проводить первинний огляд пацієнтів, призначає кваліфіковане лікування. Також проводить реабілітаційну роботу з пацієнтам і їх родичами.
  • Вихід із запою 2 000
  • Виведення із запою на дому (Київ та область) 4 000
Моя клиника
6,2
Київ вул. Олександра Мишуги, 3 В , Позняки
м.Позняки 4 3 м.Харьковская 14 6
Сімейний медичний центр широкого профілю "Моя клініка" на м. Позняки надає всі види лікувально-діагностичних послуг з багатьох напрямків медицини. У штаті клініки лікарі вищої кваліфікації, кандидати медичних наук.
Київ вул. Привокзальна, 14
м.Дарница 55 13 м.Левобережная 62 14 м.Харьковская 45 8
Один з найбільших багатопрофільних центрів «Поліклініка» працює у сфері приватних медичних послуг з 2010 року. Діагностування, а також надання медичної допомоги ведеться за 14 напрямками: гінекологія, дерматологія, урологія, проктологія, кардіологія, неврологія, педіатрія, гастроентерологія, отоларингологія, стоматологія, трихологія, ревматологія, ортопедія, ендокринологія.
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки 10 3 м.Славутич 19 5 м.Позняки 20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні картки, дію різноманітні акційні пропозиції.