Лікування патологій психічних розвитків НПР в Києві (Дарницький район)

Можливо, вас цікавлять лікарі психіатри в Дарницькому районі
Знайдено 2 клініки

Сб Нед Цілодобово
Иван
Здравствуйте Елена, увидел вашу анкету, почитал немного, думаю что вы мне подходите, записываюсь на понедельник, буду 100%!!! Хотелось бы конечно по видеосвязи)
30 ноября '-1 г.
Ольга В.
Запомнилась вежливость, и доктора, и персонала.
20 декабря '22 г.
Марго
Было комфортно, все понравилось.
22 октября '22 г.
Роман
Все уютно, по домашнему.
30 января '23 г.
Многопрофильный наркологический комплекс Ренессанс-Киев
Київ вул. Озерна, 3
м.Осокорки 30 10 м.Славутич 39 9
Ренесанс-Київ, багатопрофільний комплекс психіатрії та наркології — екстрена допомога у Києві залежним від алкоголю і наркотиків, бездоганний рівень комфорту і якість медичної допомоги. Лікування алкоголізму й наркоманії проводиться на анонімній основі, вся інформація про результати обстеження та лікування є строго конфіденційною. Напрямки роботи: виїзд нарколога на будинок (Київ та область): виведення з запою, зняття ломки, кодування алкоголізму. Медична підтримка і транспортування у клініку. Прийом ведуть лікарі: Царук Євген Григорович, Димко Тетяна Олегівна, Хміль Олена Миколаївна.
Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00
Многопрофильный наркологический комплекс Ренессанс-Киев
Київ вул. Озерна, 3 , Осокорки
м.Осокорки 14
Кабінет нарколога Царука Євгена надає кваліфіковані послуги у галузі психіатрії та наркології. Спеціаліст у центрі проводить первинний огляд пацієнтів, призначає кваліфіковане лікування. Також проводить реабілітаційну роботу з пацієнтам і їх родичами.