Сторінка 2. Керамічні вініри на зуби в Києві (Дарницький район)

4,0
Знайдено 16 клінік

Катя
Очень довольна глав врачем клиники, рекомендую приходить к нему на лечение.
Илона
Работают отличные специалисты и я уже год пользуюсь услугами клиники. Качественно делают чистку и лечат зубы. Врач всегда на телефоне, если возникаю проблемы с зубами. Особенно важно, что здесь думают не просто про лечение, а и про самочувствие пациента. Спасибо за ответственный подход к своей работе.
Ілона
Декілька років тому уперше прийшла на прийом до стоматолога «М'яти», і після цього це єдина клініка, де я згодна лікувати зуби. Тут комфортно та затишно, лікарі дуже уважні, обладнання нове, ціни нормальні. До того ж, мене влаштовує щоденний графік роботи клініки.
Ізольда
Проходила відбілювання зубів у Клініці одного Доктора, дуже задоволена. Процедура проходила близько години, лікар потурбувався про безпеку та захист губів та ясен, про все розказував для чого потрібно. Після зняття усіх гелів моя усмішка засяяла! Дякую!
Київ вул. Урлівська, 23
м.Осокорки 23 8 м.Позняки 29 7
Багатопрофільний медичний центр "Клініка одного доктора" надає стоматологічну допомогу пацієнтам, а також забезпечує прийом сімейного лікаря і зручний рентген-кабінет.
Київ вул. Анни Ахматової, 13 Д
м.Позняки 15 5 м.Харьковская 20 8
Спеціалізований центр стоматології "М'ята" забезпечує комплексне стоматологічне лікування. Клініка почала функціонувати в 2010 році.
Київ вул. Урлівська, 19 Б
м.Позняки 25 8 м.Осокорки 25 6
Спеціалізований центр стоматології "LogosDent" забезпечує повноцінне стоматологічне лікування своїм пацієнтам. Клініка почала функціонувати у 2005 році.
3,7
Київ вул. Ревуцького, 9
м.Харьковская м.Позняки м.Вырлица
Дент Арт (DentArt) — мережа стоматологічних клінік, фахівці яких є професіоналами своєї справи. Вони мають великий досвід роботи і не зупиняються в навчанні і здобутті нових навичок. Приймають лікарі: Хоруженко Сергей Сергеевич, Талан Евгений Александрович
3,7
Київ ул. Єлизавети Чавдар, 7
м.Осокорки м.Позняки м.Славутич
Стоматологічна клініка DentArt на Єлізавети Чавдар — це сучасний центр з надання висококваліфікованих послуг з діагностики, лікування патологій зубів і ясен. Приймає лікар: Хоруженко Сергей Сергеевич
3,0
Київ Харківське шосе, 56
м.Харьковская м.Вырлица м.Позняки
DentArt — стоматологічна клініка на Харківському шосе, яка входить в мережу центрів з надання лікувально-діагностичних послуг при патології зубів і ясен.