Прикраса на зуби в Києві (Дарницький район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Дарницькому районі
Украшение на зубы «Центр Израильской Стоматологии на Осокорках» 500 грн
Знайдено 7 клінік

Тамара
В ЦИС попала случайно, но рада что остановилась на этой клинике. Теперь в другие ни ногой, тут именно то отношение, уровень профессионализма, которые я искала.
СПАСИБО!
Все просто чудово! Лікар привітна, та уважна. На всі поставленні питання, я отримав вичерпну відповідь. Мені сподобалося абсолютно все! Починаючи від персоналу, закінчуючи самим прийомом. Все так, як має бути у хорошого спеціаліста.
Анфіса
Дуже хороший лікар. До цього я бував в багатьох спеціалістів. Але не можу сказати що там мені все подобалося. Вони були якісь різкі, мало комунікабельні. А тут все зовсім не так, лікар привітна та усміхнена. Все докладно розповідає. Дякую!
Надя
Сказала б, що лікар справжній професіонал своєї справи. Уважна і кваліфікована. Дуже сподобалося, що вона коментувала весь процес процедури. Маніпуляції проходили під місцевою анестезією. Так що я нічого не відчув. Фахівця рекомендую!
Сеть клиник Люми-Дент
Акції
Київ вул. Анни Ахматової, 14-А
м.Позняки 24 18 м.Осокорки 39 13 м.Харьковская 27 14
"Мережа клінік "Люмі Дент" - найкраща мережа стоматологічних клінік в м. Київ. В своїй роботі ми використовуємо лише найкраще стоматологічне обладнання відомих світових виробників Європи та США. Лікування в клініках завжди проходить комфортно та безболісно завдяки сучасним методам знеболення, такими як комп'ютерна анестезія STA, седація закисом азоту та лікування уві сні. Професійні стоматологи клінік "Люмі-Дент" є дійсними членами асоціації стоматологів України з понад 20-річним досвідом роботи. Фахівці ефективно та безболісно вирішать будь-які Ваші проблеми із зубами та яснами."
Київ наб. Дніпровська, 25
м.Осокорки 15 5 м.Славутич 24 6 м.Позняки 27 6
Спеціалізована клініка "Центр Ізраїльської стоматології" почала функціонувати в 2012 році. Головний пріоритет установи - європейська якість обслуговування. Серед лікарів клініки - фахівці з вченими званнями.
  • Прикраса на зуби 500
Київ вул. Ревуцького, 44а
м.Харьковская 4 1 м.Позняки 18 3
Міжнародна медична клініка "Нью-лайф" є багатопрофільною. Фахівці клініки проводять лікування різних захворювань в області гінекології, стоматології, психіатрії, дерматології. Клініка оснащена сучасною апаратурою (SonoScape, Olympus, Юкард і т.д.). Використовуються унікальні методики лікування деяких поширених патологій.
Працює з
Пн: 08:00-20:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-16:00
Київ вул. Анни Ахматової, 30
м.Позняки 20 4 м.Осокорки 22 7 м.Харьковская 34 10
Стоматологічна клініка "DD clinic" на Осокорках відноситься до мережі однойменних клінік, спеціалізується в області діагностики і лікування захворювань ротової порожнини, виконує ряд косметологічних послуг. У штаті клініки кваліфіковані лікарі, які мають наукові ступені.
Нд: 09:00-20:00
Київ вул. Срібнокільська, 3 Г
м.Позняки 7 11 м.Осокорки 19 10 м.Харьковская 22 16
Спеціалізована установа "USMILE Dental SPA" — це лаунж-студія, яка займається професійним поліпшенням стану зубів і гарною посмішкою. Основна спрямованість — стоматологія та ортодонтія.
4,3
Київ вулиця Анни Ахматової 13
р.Дарницкий
Спеціалізована клініка "Імперіал" займається здоров'ям і красою посмішки пацієнтів. Центр почав функціонувати в 2007 році.
4,3
Київ вул. Урлівська, 19 Б
м.Позняки 25 8 м.Осокорки 25 6
Спеціалізований центр стоматології "LogosDent" забезпечує повноцінне стоматологічне лікування своїм пацієнтам. Клініка почала функціонувати у 2005 році.