Цитологічні дослідження в Києві (метро Берестейська)

Цитологічні дослідження «Лікарські традиції» 110 грн
Цитологічні дослідження «МедЛаб на Любомира Гузара» 220 грн
4,0
Знайдено 2 клініки

Хотела сделать медикоментозный аборт. Искала цены по Киеву, цены ошеломительные, плюсуют все отдельно: консультация, УЗИ и анализы). Случайно нашла очень маленькую цену 1600 грн., в которую входило все + БЕСПЛАТНО контроль в течении месяца. Меня это насторожило, но я решила рискнуть, потому что не была готова к таким большим ценам и позвонила. Но на мое удивление я получила исчерпывающую консультацию и массу удовольствия от общения в этой клинике. Теперь я стала ихней постоянной пациенткой у гинеколога. Сейчас рекомендую клинику "Врачебные традиции" всем своим подругам. Спасибо большое.
Київ бул. І. Лепсе, 8, корпус 4, 2-й поверх. (вхід з вул. Н. Василенко)
м.Шулявская 44 14 м.Берестейская 26 10
Багатопрофільна клініка «Лікарські традиції» на бульварі І.Лепсе - це сучасне мед установи, що надають якісну медичну та діагностичну допомогу. У клініці працюють висококваліфіковані лікарі, які пройшли навчання у провідних європейських клініках, з великим практичним досвідом.
3,0
Київ пр-т Любомира Гузара 3
м.Политехнический институт 9 м.Берестейская 10
МедЛаб на Любомира Гузара — пункт забору біологічного матеріалу (крові, сечі, сперми, урогенітальних виділень, мокротиння, мазків із зіва, носових порожнин) для проведення лабораторної діагностики. Лабораторія працює у багатьох містах України, постійно розширює площу своєї діяльності у інших регіонах країни.