Сторінка 2. Лікування алергічного кон'юнктивіту в Києві

Знайдено 24 клініки

Обратилась к гинекологу Танько О.П. с проблемой бесплодия и многолетними скитаниями по специалистам. Благодаря этому замечательному доктору я скоро стану мамой. Спасибо от всей души.
Проходила сдесь курс лечения года два назад, теперь привела сына на обследование, всё так же очень довольна, рекомендую!
Маюсь аллергией с самого детства, сказали что все, лечить бесполезно. Но после лечения в этой клинике мне заметно стало лучше. Спасибо вам!
Наталия
Очень осталась довольна врачом. Пришли с проблемой Эпилепсия 10лет.Все расспросила, на все вопросы ответила, откорректировала лечение. Общаясь с врачом я сама стала смотреть на проблему спокойнее. Без эмоций.
Київ вул. В'ячеслава Чорновола, 25
м.Лукьяновская 16 5 м.Вокзальная 23 11 м.Площадь Украинских героев 43 20
Основний напрямок діяльності медичного центру «Алерголог» - педіатрія та алергологія. Даний спеціалізований центр з лікування алергічних недуг надає такі послуги: консультації алерголога для дітей і дорослих, 2 комплексних програми педіатричної допомоги, педіатричний прийом як амбулаторно, так і вдома; патронаж новонародженого; надання екстреної медичної допомоги; інгаляції і масаж; ультразвукова діагностика
Київ пр-т Володимира Івасюка, 20
м.Минская 11 2 м.Оболонь 20 4
Багатопрофільний медичний центр "МедЛайн" пропонує пацієнтам широкий вибір послуг з діагностики захворювань, консультації фахівців з різних напрямків. Медичний центр має доросле та дитяче відділення.
Київ вул. Миропільська, 15 Б
р.Днепровский
Багатопрофільний медичний центр "Юрінмед" надає всебічну медичну допомогу в обстеженні і лікуванні захворювань по 12 різним спеціальностям.
Київ вул. Кудрявська, 31/33 , Воздвиженка
м.Лукьяновская м.Золотые ворота м.Контрактовая площадь
Клініка "Доступний доктор" — багатопрофільний медичний заклад на Лук'янівці. Основні послуги, які надаються в клініці, — ультразвукова діагностика, гастроскопія, гінекологія, ендокринологія, дерматологія, кардіологія, ортопедія і травматологія, терапія, урологія. Також в клініці проводяться пластичні операції.
Cеть клиник "Наш доктор"
Київ вул. Срібнокільська, 1
м.Позняки 9 7 м.Осокорки 20 7
Медичний центр "Наш доктор" розпочала свою діяльність у 2004 році, спеціалізується на наданні медичної допомоги дітям, діагностиці та лікуванні різних захворювань.
Київ вул. Копилівська, 1/7 (каб.12)
м.Дорогожичи 31 11 м.Почайна 32 9
Центр EKOS займається діагностикою та лікуванням різних видів алергій. Перевагами центру є застосування безболісних і безпечних методів діагностики і терапії. Лікування можна проводити пацієнтам у віці від 4 місяців. У клініці використовується сучасне обладнання.