Приватні клініки у Константинівці

Активований частковий тромбопластиновий час (АЧТЧ) 60 грн
Знайдено 4 клініки

Сб
Катя
Большой плюс частного центра, что все по предварительной записи.
Очень рада, что не зря потратила деньги. Качественная диагностика этого стоит.
Николай
В частной клинике намного лучше лечиться, чем в государственной. Не раз убеждался.
Юля
Пришла по предварительной записи, очереди не было. Понравилось.
Cеть "Новая диагностика"
Константинівка пр-т Ломоносова, 127
Сучасна діагностична лабораторія "Нова діагностика" м. Костянтинівка входить у велику мережу медичних лабораторій, займається проведенням різних досліджень. Відкрита мережа в 2005 році, проводить ряд унікальних тестів, які не мають аналогів в країні.
  • Пакет №13 "Ревмопроби: мінімальний" (3 показника: СРБ, РФ, Ат IgG dsDNA) 270
  • Пакет №42/1 "Здорова няня" (3 показника: Бакпосів із зіву, Бакпосів з носа, Гінекологічний мазок (флора)) 440
  • Пакет №53 "Ревматологічний" (5 показників: АСЛ-О, СРБ, РФ, Серомукоїд, Сечова кислота) 280
  • Пакет №42 / 2 "Здорова няня" розширений (10 показників: ЗАК, ЗАС, Глюкоза в сироватці крові, Бакпосів із зіву, Бакпосів з носа, Аналіз урогенітального мазка на мікрофлору, Гепатит B (IgM + IgG HBc), Гепатит B HBsAg, гепатит С (HCV IgG), ВІЛ-комбі 1/2 Ag / 1 300
  • Пакет №54 "Ревмопроби" (4 показника: С-реактивний білок (кількісно), Ревматоїдний фактор (кількісно), At IgG dsDNA, Сечова кислота) 290
3,0
Константинівка, пр-т Ломоносова, 107-А
6,8
Константинівка пр-т Ломоносова, 161 А
Ваше здоров'я - це лікувально-діагностичний центр в Костянтинівці, який приймає пацієнтів з усієї області. Приватне підприємство спеціалізується на проведенні комп'ютерної томографії організму. Дослідження проводиться на адаптованому обладнанні нового покоління, що дозволяє отримати максимально точний результат.
4,3
Константинівка м. Костянтинівка, пр-т Ломоносова, 107
Стоматологічна клініка Дент-Студія дбає про здоров'я наших пацієнтів, пропонуючи широкий спектр послуг. Клініка використовує передові протоколи лікування та найкраще обладнання. Наша мета: якість, гарантія та досягнення кращого результату в лікування.