Лікування гастриту в Харкові (метро Ярослава Мудрого)

Можливо, вас цікавлять лікарі гастроентерологи біля зуп. метро Ярослава Мудрого
Знайдено 3 клініки

Сб
Євгенія
Моє звернення до офтальмологів клініки Докарт завершено успішно, мені відновили хор на сто відсотків. Операція щодо заміни хрусталіка зроблена чудовим фахівцем М. М. Ковшарем, післяопераційний нагляд здійснювала чуйна, інтелігентна А. В. Філатова. Але на кожному ступені взаємодії з клінікою мене обслуговували чемні люди: рецепція, бухгалтерія, молодший медперсонал. Йм моя щира подяка за підтримку й допомогу. Бувайте здорові, мої героїчні харків'яни!
Дякую клініці за багаторічну увагу до моїх дітей (користувалися нічними лінзами, робили припікання сітківки, корекцію зору, планові огляди). Приємні дівчата на рецепції -- милі бджілки-трудівниці, які слідкують за комфортом та хорошим настроєм пацієнтів. В такий важкий час для Харкова ВИ -- НАШІ ГЕРОЇ!
Кислинська Мария Юрьевна
Сподобалось, компетентний лікар
Лопаткіна ОленаАнатоліївна
Большое спасибо за консультацию. Мне все понравилось.
8,6
Харків вул. Хвильового (Маяковского), 24
м.Университет 15 5 м.Ярослава Мудрого 11 5 м.Архитектора Бекетова 16 7
Центр сучасної медицини ДОКАРТ - це багатопрофільний центр, де можна швидко і ефективно позбутися проблем зі здоров'ям, отримати медичне обслуговування європейського рівня в комфортних умовах і з застосуванням високотехнологічного обладнання.
8,4
Харків вул. Гуданова 9/11
м.Ярослава Мудрого 5 1 м.Архитектора Бекетова 14 4
Спеціалізована гастроентерологічна консультативна амбулаторія "Гастросіті" здійснює діагностику і лікування захворювань травного тракту. Пацієнтів різного віку приймають дитячі та дорослі фахівці, лікарі вищої категорії, кандидати наук в галузі медицини.
4,2
Харків вул. Багалія, 5 (вул. Фрунзе)
м.Ярослава Мудрого 9 2 м.Архитектора Бекетова 8 3 м.Площадь Конституции 23 10
Багатопрофільний медичний заклад «Жіночий лікар плюс» лікувально-діагностичний центр, оснащений сучасним високотехнологічним діагностичним обладнанням, що має власну лабораторію.