Видалення стороннього тіла з носа в Харкові (метро Площа Конституції)

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи біля ст. метро Площа Конституції
Видалення стороннього тіла з носа «Медиал» 220 грн
Видалення стороннього тіла з носа «Милнер-Медикал (Milner-Mediсal), медицинский центр» 450 грн
Видалення стороннього тіла з носа «Инстинкт Солнца, медицинский центр» 300 грн
Видалення стороннього тіла з носа «Доктор (DOCTOR), медицинский центр» 400 грн
Видалення стороннього тіла з носа «МедХаус (MedHouse), медицинский центр» 150 грн
Знайдено 5 клінік

Сб
Анна К.
Мені дуже сильно сподобався лікар! Добре вислухав мене, все детально пояснив. Питань не залишилося взагалі, так детально він мене проконсультував. Ліки допомагають. Дуже приємний чоловік, буду ще до нього записуватися. Спеціаліста рекомендую!
Євгенія
Мені все дуже сподобалось. Це перший лікар в моєму житті, який розмалював все на папірці, та детально пояснив. В кінці консультації дав детальні призначення. Всі таблетки приймаю за розкладом. Дуже вдячна фахівцю за все! Рекомендую!
Руслана
Дуже сподобалося уважність лікаря, глибоке розуміння проблеми. З питання з яким я звернулася, вже зверталася не до одного фахівця, і приємно те, що від Світлани Володимирівни я вийшла з упевненістю, що мою проблему можна вирішити! Дякую!
Світлана
Все було чудово, нам дуже сподобалося. У доктора ми спостерігаємо давно. Лікар завжди дає об'єктивну думку, дає хороші рекомендації на що потрібно звернути увагу. Ми дуже задоволені. У майбутньому за необхідності будемо звертатися.
7,8
Медичний центр шкіри і терапії Milner-Mediсal більше 20 років спеціалізується в області виявлення і видалення шкірних новоутворень і меланоми.
5,3
Доктор (DOCTOR) - це медичний центр, що спеціалізується на комплексній діагностиці та лікуванні захворювань загального профілю. Колектив кваліфікованих лікарів гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Всі дії виконуються на професійному рівні. Прийом ведеться за попереднім записом до фахівців будь-якого профілю.
5,3
Харків вул. Суздальські Ряди, 8
м.Исторический музей 12 6 м.Площадь Конституции 16 5 м.Южный вокзал 30 6
MedHouse — це сучасний медичний центр нового формату. Клініка працює за такими напрямками: УЗ-діагностика, ендокринологія, урологія, терапія, трихологія, психотерапія, проктологія, неврологія, педіатрія, кардіологія, дерматологія, гастроентерологія і ін.
Медичний оздоровчий центр "Інстинкт Сонця" пропонує комплексні програми з лікування і загального оздоровлення організму, підібрані індивідуально з урахуванням діагнозу та індивідуальних особливостей організму. У центрі працюють досвідчені фахівці: уролог, дерматовенеролог, отоларинголог, гінеколог, терапевт.
Харків пр-т Героїв Харкова, 11
м.Площадь Конституции 7 6 м.Исторический музей 12 6
Спеціалізований медичний заклад "Медіал" - це клініка, в якій займаються діагностування та лікуванням ЛОР-патологій, а також вирішують проблеми зі слухом.