Сторінка 3. Клініки педіатрії в Харкові

Знайдено 34 клініки

Артем
К Оксане Юрьевне раз в год хожу на УЗИ брюшной полости. Данная процедура необходима, поскольку я два года назад перенес операцию на желудке. Специалист всегда тщательно выполняет осмотр и быстро выдает заключение. Меня все устраивает.
Камила
Хочу выразить благодарность врачам медицинского центра Бэби-доктор. Они не просто прописывают новые и сильные лекарственные препараты, чтобы вылечить побыстрее, но и думают о том, чтобы терапия прошла менее травматично для ребенка. Спасибо!
В МЦ Бэби-доктор действительно работают квалифицированные специалисты. Они прекрасно умеют находить язык с маленькими пациентами. Я всем рекомендую, при необходимости, обращаться за помощью только в эту клинику.
Катерина
Я задоволена, коли, приходячи на прийом до лікаря, мій син відчуває себе комфортно і спокійно, дозволяє себе оглянути. Нам однозначно пощастило з педіатром. Вона грамотний лікар з великим досвідом і дуже любить дітей.
Харків вул. 23 Серпня, 34
м.23-го Августа 4 2 м.Ботанический сад 14 3
Спеціалізована клініка "Бейбі-доктор" займається підтримкою здоров'я дітей. Установа почала функціонувати в 2005 році. Приймає лікар: Войтенко Станислав Анатольевич
Харків вул. Кооперативна, 28 А
м.Проспект Гагарина 16 4 м.Площадь Конституции 14 5
Дитячий медичний центр "Ваш дитина" (Your Baby) в Харкові надає широкий спектр послуг для дітей за наступними напрямками: дерматологія і педіатрія. В установі здійснюють прийом кваліфіковані лікарі, які мають значний досвід роботи в галузі педіатрії та дерматології. Приймає лікар: Краевая Елена Валентиновна
Харків пр-т Героїв Харкова, 278
м.Индустриальная 5 м.Тракторный завод 20
Медичний центр "Л +" надає пацієнтам висококласну медичну допомогу за багатьма напрямками. У клініці можна записатися на прийом до педіатра, уролога, хірурга, андролога, кардіолога, імунолога, інфекціоніста, гастроентеролога, ортопеда, масажиста, травматолога та інших фахівців.
Харків вул. Новгородська, 4
м.Ботанический сад 15 3
Медичний центр "Мама лікар" пропонує весь спектр послуг з діагностики та лікування захворювань у дітей у віці від народження до повноліття.
Харків вул. Кооперативна, 28 А
м.Площадь Конституции 11 9 м.Исторический музей 11 9
Куликов Валерій Володимирович - педіатр-неонатолог, лікар ІІ кваліфікаційної категорії за фахом неонатологія, учасник асоціації неонатологів України. Спеціалізується на лікуванні соматичних та інфекційних патологій. Веде прийом дітей з народження і до 18 років. Приймає лікар: Куликов Валерий Владимирович
Працює з
4,2
Європейський Радіологічний Центр на Полтавському шляху — одна з філій широкої мережі медичних центрів, які були відкриті у 2010 році на базі відомої у Європі словацької компанії. На сьогодні налічується 5 діагностичних центрів, розташованих у різних районах Харкова, що робить обстеження більш комфортним та доступним для людей.
3,7
Харків вул. Ініціативна, 4
р.Холодногорский
Медичний центр "Кароліна" надає пацієнтам широкий перелік лікувально-діагностичних послуг. Основні напрямки роботи клініки: лабораторна та ультразвукова діагностика, педіатрія, терапія, гінекологія, масаж, отоларингологія, стоматологія, рефлексотерапія і фізіотерапія.
3,7
Харків вул. Семіградська, 12
м.Защитников Украины 15 м.Барабашова 30 10 м.Киевская 20
Дитячий центр "Неболейка" - міжнародний лікувально-профілактичний медичний центр, що надає маленьким пацієнтам широкий перелік послуг. Клініка здійснює свою діяльність з 2006 року. За ці роки вдалося вилікувати безліч дітей і підлітків. З 2015 року в центрі активно розвиваються профілактичні програми для дітей першого року життя (патронаж і скринінг).