Підшкірні ін'єкції в Харкові (Київський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі терапевти в Київському районі
П/Ш ін'єкція 70 грн
Знайдено 5 клінік

Очень долго искали хорошего Невролога для ребёнка ! И наконец-то нашли!Очень жаль,что потеряли много времени,но не смотря на это уже есть положительные сдвиги от назначенного лечения.
Очень хороший врач, наблюдаем я у неё много лет, вывела ребёнка из критического состояния. Рекомендую!
Прекрасный человек и прекрасный специалист. Очень рекомендую
Очень нам нравится, возим к нему ребенка.
Харків вул. Шевченка, 142 (пов. 3)
м.Киевская 3 3 м.Пушкинская 25 6 м.Защитников Украины 27 11
Inner world — це спеціалізований кабінет очищення крові. Медичний заклад надає розширений комплекс послуг з використанням інноваційних методик. Всі використовувані методи очищення є науково обгрунтованими і підтвердженими. На території медичного центру можна отримати комплексну консультативну допомогу, пройти обстеження на інноваційному обладнанні нового покоління, а також скористатися послугами терапії захворювань та патологій внутрішніх органів. У приватному кабінеті приймають пацієнтів за попереднім записом. Двері медичного центру завжди відкриті. У кабінеті готові прийняти пацієнтів, які пройшли курс хіміотерапії. Сучасні методики очищення крові спрямовані на звільнення організму від токсинів.
  • П/Ш ін'єкція 70
Харків вул. Чернишевська, 82
м.Пушкинская 11 3 м.Университет 13 4
Медичний центр "Світ Здоров'я" - це сучасний сімейний лікувально-діагностичний центр. У клініці ведуть прийом неврологи, педіатри, психологи, логопеди і дитячі ортопеди. Використання в роботі новітнього обладнання дозволяє вчасно діагностувати патології і призначати ефективне лікування.
5,2
Многопрофільний медичний центр «Панацея ХХІ век» вже більше 15 років займається діагностикою, терапією та хірургічним лікуванням різноманітних захворювань. Центр має ряд міжнародних та державних сертифікатів.
Працює з
Медичний оздоровчий центр "Інстинкт Сонця" пропонує комплексні програми з лікування і загального оздоровлення організму, підібрані індивідуально з урахуванням діагнозу та індивідуальних особливостей організму. У центрі працюють досвідчені фахівці: уролог, дерматовенеролог, отоларинголог, гінеколог, терапевт.
3,7
Пратія Клінік — це сучасний медичний центр, що надає комплексні послуги з функціональної діагностики та терапії. У центрі функціонує сучасне технічне оснащення. Комплексний підхід до виконання функціональної діагностики забезпечує швидкий та точний результат в стислі терміни.