Чищення зубів в Харкові (метро Університет)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Університет
4,0
Знайдена 1 клініка

Сб
Изабелла
Нормально отношусь к стоматологам, но с детства ненавижу звук бормашины. А когда она жужжит у меня во рту, так вообще передёргивает. Поэтому вариант лазерной стоматологии как раз для меня. Спасибо клинике «Силк» за возможность комфортного лечения!
4,3
Харків вул. Культури, 26
м.Научная 4 1 м.Госпром 13 3 м.Университет 16 4
Багатопрофільний стоматологічний центр "Silk" забезпечує європейський рівень обслуговування в стоматології. Лікарі застосовують у своїй практиці унікальні методики.

Чищення зубів в лікарнях в інших районах Харкова

Харків вул. Академіка Павлова 158
м.Героев Труда 6 3
Лікувально-діагностичний центр ЦМЕІ почав роботу в 1997 році, пропонує повний спектр медичних послуг, в його складі поліклініка амбулаторного прийому пацієнтів, лабораторія та сучасний діагностичний центр. Для діагностики та лікування пацієнтів використовуються різноманітні високотехнологічні методи:
8,2
Центр дитячої хірургії та урології "Беатріс" спеціалізується на дитячому здоров'ї в багатьох областях. Надає послуги діагностики, консультації та інші послуги лікування кваліфікованими фахівцями урологами, хірургами, стоматологами.
  • проф чистка 400
7,2
Харків Салтівське ш., 244
м.Армейская 47 11 м.Академика Павлова 49 11
Стоматологія SVDent – це сучасна стоматологія у місті Харків для всієї родини. У нас лікуються цілі покоління родин. Нам вже 25 років. Наша ціль – це допомога людям. Ми охоплюємо увесь спектр стоматологічних послуг: починаючи з огляду і закінчуючи складним хірургічними операціями. У нас працюють стоматологи усіх напрямків: терапевти, ортопеди, гігієністи, хірурги, імплантологи, ендодонтисти, ортодонти, пар одонтологи. Приймає лікар: Бут Дмитрий Юрьевич
  • Професійна чистка зубів ультразвуком (в ділянці 1 зуба) 30
  • Професійна чистка молочних зубів 500
  • Комплексна чистка молочних зубів (чистка + фторуваня) 800
Працює з
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Нд: 09:00-18:00
8,6
Харків вул. Державінська, 38
м.Метростроителей 5 1 м.Спортивная 7 1
Спеціалізована установа "Центр здоров'я доктора Артемчука" почала функціонувати в такому статусі з 1990 року. У центрі роботу ведуть доктора високого рівня, кандидати та доктор медичних наук, серед них - академік, автор наукових праць і винаходів Артемчук А. Ф.