Клініки стоматології в Харкові (метро Дворець спорта)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Дворець спорта
Консультація стоматолога 400 грн
Консультація стоматолога 3300 грн
Знайдено 2 клініки

Василий
С возрастом понял, что пора ставить протезы. Порекомендовали эту клинику, не пожалел что выбрал именно её. Все отлично сделали, теперь как новенький.
Милена
Очень хороший врач,мастер своего дела
Иванна
При очередной встрече моя давняя подруга похвалилась белозубой улыбкой и очень хвалила и рекомендовала своего стоматолога. Я тоже записалась на прием и не пожалела. Альбина все делает очень квалифицированно. Довольна и чисткой, и отбеливанием. Приду еще.
Yana
Отличный доктор! Профессионал, очень внимательный, аккуратный, мне было очень комфортно
Харків пр-т Петра Григоренка, 3
м.Дворец спорта 2 4 м.Армейская 21 5 м.Турбоатом 21 4
Стоматологія SVDent – це сучасна стоматологія у місті Харків для всієї родини. У нас лікуються цілі покоління родин. Нам вже 25 років. Наша ціль – це допомога людям. Ми охоплюємо увесь спектр стоматологічних послуг: починаючи з огляду і закінчуючи складним хірургічними операціями. У нас працюють стоматологи усіх напрямків: терапевти, ортопеди, гігієністи, хірурги, імплантологи, ендодонтисти, ортодонти, пар одонтологи. Приймають лікарі: Гринберг Радислав Александрович, Мухтарова Эсмира Николаевна, Новиков Виталий Владимирович
  • Кюретаж лунки видаленого зуба 200
Працює з
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Нд: 09:00-18:00
Харків пр-т Петра Григоренка, 7
м.Дворец спорта 4 4 м.Армейская 22 5 м.Турбоатом 22 4
Стоматологія SVDent – це сучасна стоматологія у місті Харків для всієї родини. У нас лікуються цілі покоління родин. Нам вже 25 років. Наша ціль – це допомога людям. Ми охоплюємо увесь спектр стоматологічних послуг: починаючи з огляду і закінчуючи складним хірургічними операціями. У нас працюють стоматологи усіх напрямків: терапевти, ортопеди, гігієністи, хірурги, імплантологи, ендодонтисти, ортодонти, пар одонтологи. Приймають лікарі: Гринберг Радислав Александрович, Клочко Павел Евгеньевич, Костенко Роман Сергеевич
  • Розпломбування кореневого канала за допомогою ендомотору 400
  • Розпломбування кореневого каналу за допомогою ендомотору під мікроскопом  750
  • Видалення анкерного/скловолоконного штифта,уламка інструмента з каналу зуба от 300
  • Пломбування апексу або перфорації під мікроскопом 500
  • Ліки у кореневому каналі 400