Сторінка 2. Аналізи в Харкові

Знайдено 68 клінік

Сб Нед Цілодобово
Иван
Дуже дякую медсестрам з лабораторії забору крові,супер таких спеціалістів незустрічав(до цього часу боявся коли беруть кров).Дякую.
Хочу выразить свою благодарность хирургу Новикову Е. А. за высокий профессионализм, за корректность и чуткость. Этих качеств так нехватает нашим врачам. Спасибо Вам большое
Анатолій
В загалі природньо дякувати за будь-яке добре слово чи добру дію. Тож якою має бути наша подяка, коли професійно досвідчений лікар чудово робить свою справу та звільняє пацієнта від постійного остраху болісних страждань та навіть неминучого кінця (якщо хвороба прогресуватиме). Саме це зробив для мене першокласний хірург, професор Валерій Анатолійович Вовк. Звичайно, я не мав сумнівів, що він бездоганно зробить операцію. Проте не був я певен, що в своєму віці вповні витримаю непросту порожнинну операцію та не зіпсую гарну справу професіонала. Та все пройшло гаразд, навіть післяопераційний період. Окремої вдячності заслуговує Вікторія Олегівна Попова, забезпечівши надійну спінальну анестезію. Так саме узгоджені дії медичного персонала в палаті інтенсивної терапії гарантували невпинний процес мого одужання (зі всієї команди запам'ятав лише ім'я Гульнари Сердюк). Треба також відзначити загальний професіоналізм та людяну атмосферу клініки Рішон на всіх рівнях її роботи. Все це дає підстави рекомендувати клініку для надійного та психологічно комфортного лікування в нашому рідному місті.
Трегуб Елена
Огромная благодарность всем работникам Центра! Счастья, здоровья, удачи! Так держать!!! Трегуб Елена ,г.Светлодарск.
5,2
Харків вул. Піщана,11
м.Госпром 16 10 м.Центральный рынок 18 10 м.Университет 20 10
Медичний центр Рішон - сучасна клініка, яка надає пацієнтам широкий спектр лікувально-діагностичних послуг. Установа працює за такими напрямками: сімейна медицина, педіатрія, отоларингологія, гінекологія, кардіологія, неврологія, хірургія, гастроентерологія, проктологія, офтальмологія, дерматологія, алергологія, урологія та пульмонологія.
6,3
Харків вул. Бакуліна, 4 (3-й поверх)
м.Научная 7 2 м.Ботанический сад 17 5
Медичний центр «Екомед» існує з 1997 року. Клініка є багатопрофільною. У ній налічується близько двадцяти спеціалізацій. «Екомед» має сертифікацію за стандартом ISO 9001:2008.
Харків пр-т Гагаріна, 38б
м.Проспект Гагарина 7 1 м.Спортивная 19 6
Спеціалізований центр «ART CLINIC» - це клініка репродуктивної медицини. В медичному закладі працюють провідні фахівці з успішним стажем роботи та неодноразовим стажуванням за кордоном. Це лікарі-гінекологи, репродуктологи, андрологи, ембріологи та біологи.
Харків пров. Балакірєва, 5
р.Шевченковский
Широкопрофільна клініка "Телемедичні системи" з 2005 року надає пацієнтам допомогу в діагностиці та лікуванні захворювань за 18 напрямами. Персонал клініки складають 18 лікарів, 11 з яких мають вищу категорію.
Харків вул. Бобруйська, 2 Б
м.Барабашова 20
Клініка Лазер Медікал спеціалізується на лікуванні різних захворювань за допомогою ультрасучасних лазерних технологій. Основні напрямки роботи клініки: андрологія, гінекологія, косметологія, дерматологія, проктологія, маммология, терапія, флебологія, урологія та хірургія. У медичному закладі можна записатися на ультразвукову діагностику та здати всі необхідні аналізи.
4,3
Харків вул. Дарвіна, 9 (2 поверх, офіс 16)
м.Архитектора Бекетова 3 1 м.Пушкинская 15 5
Вузькоспеціалізований медичний кабінет жіночого здоров'я і молодості з 2007 року надає послуги з діагностики та лікування захворювань в області акушерства та гінекології.
Харків вул. Ініціативна, 4
р.Холодногорский
Медичний центр "Кароліна" надає пацієнтам широкий перелік лікувально-діагностичних послуг. Основні напрямки роботи клініки: лабораторна та ультразвукова діагностика, педіатрія, терапія, гінекологія, масаж, отоларингологія, стоматологія, рефлексотерапія і фізіотерапія.
Харків вул. Алчевських, 10
м.Пушкинская 10 м.Университет 15 м.Госпром 15
Медичний центр Логус (Logus) надає допомогу пацієнтам за наступними напрямками: лабораторні аналізи, дерматологія і косметологія, гінекологія, онкологія. Лікарі медичного закладу спеціалізуються на лікуванні шкірних і венеричних захворювань. Здійснюється прийом пацієнтів з акне, атопічним дерматитом, кропив'янкою, розацеа, себорейним дерматитом, екземою, коростою, хламідіозом та іншими патологіями.
Миллениум, лаборатория
Харків вул. Гуданова 9/11
м.Пушкинская 5 1 м.Архитектора Бекетова 14 4
Міленіум — це лабораторія оновленого зразка, що надає медичні послуги на протязі 17 років. На території клініки встановлено сучасне обладнання, що дозволяє проводити лабораторні дослідження з максимальною точністю. Висококваліфіковані лікарі — лаборанти вищої категорії, здійснюють забір біологічних матеріалів стерильними інструментами.
Харків, пр. Гагаріна, 137, 2 пов, жіноча консультація, каб. №36
м.Проспект Гагаріна 5 м.Метробудівників 3
3,7
Харків, пр. Тракторобудівників, 105 А, (пов 2, каб. 101)
м.Студентська 4 м.Героїв праці 5
Харків, вул. Роганська, 130а, 1 пов, каб. №115
м.Індустріальна 10
Харків вул. Плеханівська, 19А
м.Защитников Украины 10 19 м.Проспект Гагарина 5 11 м.Спортивная 5 13
Медичний центр MEDRELAX (Медрелакс) — сучасний багатопрофільний заклад, фахівці якого надають кваліфіковану допомогу лікувально-діагностичного напрямку. Штат співробітників представлений професіоналами з великим досвідом роботи.