Видалення халязіона у Дніпрі (метро Вокзальна)

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи біля зуп. метро Вокзальна (Дніпро)
Видалення халязіона «Медицинский центр JMC (Джей Эм Си)» 550 грн
Видалення халязіона «Взгляд» 800 грн
Знайдено 2 клініки

Альона
Щудро Сергій Олександрович професіонал своєї справи! Дуже крутий лікар і гарна, приємна людина. Рекомендую!
Лариса
Очень понравилось. Хорошее обслуживание. Рекомендую
Михаил
Высоковалифицированные врачи. Прекрасная материальная база. Приветливый рецепшин. Отличная клиника. Врач-хирург Марк Петрович мастер своего дела. Рекомендую!
Кит
Прекрасная клиника, получил качественную и отличную консультацию от врача, и остался доволен. Рекомендую!
5,6
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26
м.Вокзальная 39 16
Єврейський медичний центр «Джей Ем Сі (JMC)» є приватною структурою. Серед послуг клініки: проведення консультацій педіатра, терапевта, а також вузьких спеціалістів (кардіолога, хірурга, невропатолога, проктолога, уролога, гінеколога, ендокринолога, гастроентеролога); широкий спектр клінічних аналізів; спірографія; ЕКГ; діагностика (УЗД) і ін.
Працює з
Пн: 08:00-19:30 Вт: 08:00-19:30 Ср: 08:00-19:30 Чт: 08:00-19:30 Пт: 08:00-15:00 Нд: 08:00-19:00
Дніпро вул. Космічна, 19
м.Вокзальная 131 20
Спеціалізований офтальмологічний центр "Погляд" - це клініка лазерної корекції зору, яка почала функціонувати у 2006 році. Фахівці медичного центру регулярно беруть участь у міжнародних конференціях і симпозіумах. У клініці ведуть прийом професори та кандидати медичних наук.