Аналіз крові на гормон Т3 у Дніпрі (метро Вокзальна)

Аналіз крові на гормон Т3 «Биотек, медицинский центр с независимой лабораторией» 130 грн
Аналіз крові на гормон Т3 «Ваше здоровье, лечебно-диагностический центр в Днепре» 110 грн
Аналіз крові на гормон Т3 «Медицинский центр JMC (Джей Эм Си)» 2840 грн
Аналіз крові на гормон Т3 «IQ LAB, лаборатория на пр-т Слобожанский, 1» 140 грн
Знайдено 7 клінік

Альона
Щудро Сергій Олександрович професіонал своєї справи! Дуже крутий лікар і гарна, приємна людина. Рекомендую!
Лариса
Очень понравилось. Хорошее обслуживание. Рекомендую
Михаил
Высоковалифицированные врачи. Прекрасная материальная база. Приветливый рецепшин. Отличная клиника. Врач-хирург Марк Петрович мастер своего дела. Рекомендую!
Кит
Прекрасная клиника, получил качественную и отличную консультацию от врача, и остался доволен. Рекомендую!
6,1
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26
м.Вокзальная 39 16
Єврейський медичний центр «Джей Ем Сі (JMC)» є приватною структурою. Серед послуг клініки: проведення консультацій педіатра, терапевта, а також вузьких спеціалістів (кардіолога, хірурга, невропатолога, проктолога, уролога, гінеколога, ендокринолога, гастроентеролога); широкий спектр клінічних аналізів; спірографія; ЕКГ; діагностика (УЗД) і ін.
Працює з
Пн: 08:00-19:30 Вт: 08:00-19:30 Ср: 08:00-19:30 Чт: 08:00-19:30 Пт: 08:00-15:00 Нд: 08:00-19:00
Дніпро вул. Європейська, 30
м.Вокзальная 35 9
Лікувально-діагностичний центр "Ваше здоров'я" працює за принципом «домашнього (сімейного) лікаря», але з використанням досягнень медичної науки. ЛДЦ "Ваше здоров'я" обладнаний новітньою апаратурою (цифровий рентген-апарат, магнітно-резонансний томограф), використання якої дозволяє отримувати точні результати обстеження.
Дніпро пр-т Пушкіна, 77-Д (ріг вул. Робочої та пр-т Пушкіна)
м.Вокзальная 17 5 м.Метростроителей 17 3
Медичний центр "Біотек" - це послуги незалежної лабораторії та консультативний прийом лікарів вищої категорії з такими спеціалізаціями: гінекологія, ендокринологія, кардіологія, урологія, неврологія, інфекційні захворювання.
3,7
Дніпро вул. Привокзальна, 4
м.Вокзальная 3 10
Лабораторія IQ LAB на Привокзальній — одна з української мережі лабораторій, особливість якої — індивідуальний підхід до клієнта, відмінний сервіс, новітнє обладнання для якісного дослідження у мінімальні терміни.
3,7
Дніпро пр-т Слобожанський, 1
м.Вокзальная 17
IQ LAB, на пр-т Слобожанський, 1 надає лабораторні послуги різних напрямків. Тут можна здати загальноклінічні аналізи, тиреоидної панелі, репродуктивної та ін. IQLab має всі відповідні сертифікати, що означає високу точність досліджень.
3,0
Дніпро пр-т Героїв, 22
м.Вокзальная 23
IQ LAB, лабораторія на пр-т Героїв — сучасний центр для прийому аналізів з новітнім обладнанням та індивідуальним підходом до клієнтів. У найкоротші терміни ви можете отримати результати обстеження, у тому числі й пакетного.
3,0
Дніпро пр-т Б. Хмельницького, 19 (територія міської лікарні № 16)
м.Вокзальная 18
IQ LAB, лабораторія на пр-т Богдана Хмельницького надає величезний вибір аналізів за доступною ціною і результати в найкоротші терміни. У вас є можливість отримати дослідження загальноклінічного характеру, репродуктивного, тиреоидного тощо, а також комплексні.