Клініки масажу у Дніпрі (метро Метробудівників) (відкриті по нед. клініки)

Знайдена 1 клініка

Хочу поблагодарить терапевта Ирину Николаевну, спасибо Вам большое. Очень внимательная, грамотная, ответственная и просто человек своего .дела
Всем добрый день! Сегодня я уже практически здоровый человек. И это благодаря талантам Сергея Леонидовича! Проблема моя была такой же деликатной ,как и у остальных. И на прием я пришла с дрожью в коленках. Но избавиться от геморроя было необходимо. Сергей Леонидович предложил самый оптимальный для меня вариант. Амбулаторно,за два раза были удалены три узла. После операции я ехала сразу домой,в привычные условия и удобства. Это немаловажно! Отлично сделаная операция,рекомендации по уходу -все способствовало тому,чтобы восстановительный период прошел быстрее и лучше. И отменное чувство юмора,чтобы сять чувство неловкости. Для меня это было очень важно. Если вы попали в руки Сергея Леонидовича-вы попали в надежные,золотые руки! А выполнение его рекомендаций ускорит ваше выздоровление. Здоровья!
Хочу выразить огромную благодарность Малиновскому Сергею Леонидовичу! Доктор от Бога!Долго не решалась на приём к проктологу, но, когда пришла к нему на приём,поняла,что не ошиблась в выборе доктора. Операцию провел успешно, выписали на 3-й день. Спасибо Вам огромное, за Вашу улыбку, за доброту, за отзывчивость, за преданность работе, за золотые Ваши ручки! Дай Бог Вам здоровья на многие лета! По-больше бы таких докторов в нашей медицине, как Вы!
Андрей
Спасибо БОЛЬШОЕ Малиновскому Сергею ЛЕОНИДОВИЧ!!! Лучших врачей я нигде не встречал!!!
Здоровое поколение
8,9
Дніпро Запорізьке шосе, 38
м.Вокзальная 112 19 м.Метростроителей 120 20
Медичний центр "Здорове покоління" - багатопрофільна клініка, яка розпочала своє функціонування в 2014 році. Вона стала другою клінікою одноіменної мережі медичних центрів у Дніпропетровську. Обладнана за останнім словом техніки. Серед кількох десятків працівників - спеціалісти вищої категорії, які проходили стажування за кордоном. Приймають лікарі: Давидков Константин Георгиевич, Пенькова Валентина Ивановна
  • Масаж однієї верхньої кінцівки (оздоровчий), 10 хв 100
Дніпро, вул. Набережна Заводська, 123д
м.Покровська 17 4
Дніпро, вул. Космонавтів (ЖМ Придніпровський), 22
р.Самарський

Масаж в лікарнях в інших районах Дніпра

Здоровое поколение
Дніпро вул. Набережна Заводська, 123д
м.Покровская 17 4
Центр "Здорове покоління" надає ряд послуг: ультразвукова, лабораторна і функціональна діагностики; огляди профільними спеціалістами; індивідуальний підбір лікування; ехокардіографія; ехоенцефалоскопія; патронаж новонароджених на дому; вакцинація; доплерографія; комплекс фізіотерапевтичних процедур; контурна пластика.
  • Загальний масаж (оздоровчий) 60 хв 500
р.Самарський
8,2
Дніпро Вул.Набережна Перемоги 110
р.Соборный
Оксфорд медікал (Oxford Medical) на Перемоги — це багатопрофільний медичний центр, один з філіалів всеукраїнської мережі. Спеціалізується на комплексному підході до лікування пацієнтів. Надає послуги лікарів першої категорії в багатьох областях медицини.
  • Лікувальний масаж шийно-комірцевої зони 300
  • Лікувальний масаж спини 400
  • Лікувальний масаж грудного відділу хребта 300
  • Лікувальний масаж попереково-крижового відділу хребта 300
  • Лікувальний масаж голови та шиї 300
8,8
Дніпро пр-т Яворницького, 107 А
р.Центральный
«ОН Клінік Дніпро» — це багатопрофільний медичний центр, який є частиною міжнародної мережі «ОН Клінік», заснованої в Ізраїлі у 1987 році. Наші медичні центри мають доступ до передових технологій для діагностики та лікування захворювань, а накопичений досвід наших лікарів робить їх експертами у своїх профільних медичних областях.
  • Дренажно-вібраційний масаж грудної клітини діти 1-10 років (15 хв) 270
  • Загальний масаж (90 хв) 820
  • Загальний масаж дитини 1-10 років (45хв) 400
  • Масаж 1 верхньої кінцівки (15 хв) 150
  • Масаж 1 нижньої кінцівки (15 хв) 200
Дніпро вул. Байкальська, 12 А
р.Индустриальный
Eurospine (Евроспайн) на Байкальській - один з медичних центрів мережі, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань хребта та суглобів. Клініка також приймає пацієнтів, які хочуть відновити втрачені функції хребта після перенесених операцій та травм. Приймають лікарі: Яшан Артем Дмитриевич, Каптела Наталья Владимировна, Кулик Марина Вадимовна
  • Доплата за 30 хв масажу 100
  • Послуги масажного кабінету ( 60 хв. спина + ноги), 1 сеанс от 580