Панель інших досліджень у Дніпрі (Центральний район)

Пакет №4.4.1 (Ревматоїдна панель 1) (A-CCP, антитіла IgG;Fc-фрагмент IgG аутоантитіла IgA;Fc-фрагмент IgG аутоантитіла IgG;Fc-фрагмент IgG аутоантитіла IgM) 1800 грн
Панель 31 мікроделеційний синдром (аутизм, стигми дисембріогенезу, вроджені вади; порушення психомоторного розвитку ( 30301-30311), MLPA, капілярний секвенатор) 6914 грн
Знайдено 6 клінік

Сб Нед Цілодобово
Владислава
В цей надскладний час висловлюю глибоку вдячність співробітникам та керівництву лабораторіі Vitalab, нашим колегам, за плідну співпрацю, за те, що жодного дня не зупиняли виконання досліджень та не залишали наших пацієнтів без якісної своєчасної лабораторної діагностики - єдина у місті з приватних лабораторій! Окрема вдячність за виконання лабораторних досліджень пораненим військовослужбовцям безкоштовно та у дуже стислі строки. Ми всі разом наближаємо нашу Перемогу і боремося за життя і здоров’я наших захисників.
Здравствуйте, хочу оставить отзыв о лаборатории Виталаб,сдавала анализы на Ламана 4,и осталась очень довольна обслуживанием мед.персонала,а особенно Круть Аллой Анатольевной,внимательно отнеслась к моим вопросам,всё доступно объяснила,а главное безболезненно и с одного раза взяла у меня кровь с вены.Всем рекомендую!
Сергей
2года назад,меня готовили к операции непроходимость кишечника,вылечила без операции.Через неделю вышел на работу!Таких врачей в министры надо!
Поля
Спасибо Юрию Алексеевичу, спас маленькую малышку Диану доченьку моей подруги. Диагноз был-Аутоиммунная гемолитическая анемия. Врач от Бога, низкий вам поклон и дай Бог здоровья вашей семье!
Здоровое поколение
8,7
Дніпро вул. Привокзальна, 4
м.Вокзальная 3 3
Медичний центр "Здорове покоління" надає послуги: огляди профільними спеціалістами; комплексне діагностування всього організму; ехокардіографія; ехоенцефалоскопія; патронаж новонароджених; лікування дерматологічних недосконалостей; комплекс фізіотерапевтичних процедур. Серед переваг медичного центру - доступні ціни, європейська якість і співпраця зі страховими компаніями.
  • Пакет №4.4.1 (Ревматоїдна панель 1) (A-CCP, антитіла IgG;Fc-фрагмент IgG аутоантитіла IgA;Fc-фрагмент IgG аутоантитіла IgG;Fc-фрагмент IgG аутоантитіла IgM) 1 800
  • Пакет №4.4.2 (Ревматоїдна панель 2) (A-CCP, антитіла IgG;MCV, антитіла IgG;Fc-фрагмент IgG аутоантитіла IgA;Fc-фрагмент IgG аутоантитіла IgG;Fc-фрагмент IgG аутоантитіла IgM) 2 400
8,3
Дніпро вул. Херсонська, 10 А (пов. 3)
р.Центральный
VitaLab — це діагностично-лабораторний центр європейського рівня, оснащений сучасним обладнанням експертного класу. Наша команда складається із досвідчених висококваліфікованих спеціалістів. Ми виконуємо широкий спектр лабораторних досліджень, точність яких гарантується участю в авторитетних міжнародних програмах контролю якості: RIQAS, PREVECAL і LABQALITY.
  • Панель 31 мікроделеційний синдром (аутизм, стигми дисембріогенезу, вроджені вади; порушення психомоторного розвитку ( 30301-30311), MLPA, капілярний секвенатор) 6 914
6,1
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26
м.Вокзальная 39 16
Єврейський медичний центр «Джей Ем Сі (JMC)» є приватною структурою. Серед послуг клініки: проведення консультацій педіатра, терапевта, а також вузьких спеціалістів (кардіолога, хірурга, невропатолога, проктолога, уролога, гінеколога, ендокринолога, гастроентеролога); широкий спектр клінічних аналізів; спірографія; ЕКГ; діагностика (УЗД) і ін.
Працює з
Пн: 08:00-19:30 Вт: 08:00-19:30 Ср: 08:00-19:30 Чт: 08:00-19:30 Пт: 08:00-15:00 Нд: 08:00-19:00
5,3
Дніпро вул. Горького, 16
м.Вокзальная 11 3
У «Клініці сімейної медицини» надають наступні послуги: КТ і МРТ; кардіологічна ударно-хвильова терапія; денситометрія; оперативна гінекологія та урологія; лабораторна, ультразвукова та функціональна діагностики; консультації профільних фахівців; гастроскопія; рентгенівські знімки в різних проекціях; оперативна травматологія; нейрохірургія; коронарографія.
3,7
Дніпро вул. Привокзальна, 4
м.Вокзальная 3 10
Лабораторія IQ LAB на Привокзальній — одна з української мережі лабораторій, особливість якої — індивідуальний підхід до клієнта, відмінний сервіс, новітнє обладнання для якісного дослідження у мінімальні терміни.
3,7
Дніпро вул. Пастера 12-Н