Відішева Наталія Михайлівна

Рентгенолог
лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці захворювань внутрішніх органів за допомогою рентгенологічного обладнання. Виконує рентгенографію черепа, різних відділів хребта, суглобів, верхніх та нижніх кінцівок, органів грудної клітини. Займається розшифровкою отриманих знімків.

Немає відгуків

• 2000 - пройшла інтернатуру за спеціальністю «Терапія» при Дніпропетровській державній медичній академії і здобула спеціальність лікаря-терапевта.

• 2004 - пройшла тематичні курси удосконалення при Харківській МАПО за темою: «Рентгенодіагностика захворювань органів дихання та середостіння».
  • 2012 - була присвоєна вища категорія лікаря-рентгенолога атестаційною комісією ГУОЗ Дніпропетровської ОДА.
  • 2013 - пройшла цикл тематичного удосконалення за темою «Рентгенодіагностика захворювань кістково-суглобової системи» на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.
  • 2014 - курси навчання та стажування на робочому місці з комп’ютерної рентгенодіагностики на базі КЗ «ОКЛ ім. І. Мечникова».
  • 2015 - пройшла навчання на спеціалізації «Організація і управління охороною здоров’я» на базі ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» для керівників закладів охорони здоров`я III рівня.
  • 2016 - пройшла цикл удосконалення з рентгенології на кафедрі Рентгенології та дитячої рентгенології Харківської медичної академії післядипломної освіти.
  • 2018 - навчання та стажування за циклом «Радіаційна безпека та використання ДІВ» на базі Дніпропетровського обласного Центру радіаційної безпеки та медичної радіології КЗ «ОКЛ ім. І. Мечникова».
  • 2020 - пройшла тематичне удосконалення «Особливості рентгенодіагностики органів грудної порожнини» на базі Дніпропетровської державної медичної академії.