Усенко Ігор Васильович

Стоматолог
Доктор Усенко Ігор Володимирович спеціалізується в області ортопедичної стоматології. Веде консультативний прийом, займається діагностикою та лікуванням хвороб парадонта і зубів, включаючи пульпіти і каріозні поразки. Здійснює всі види протезування, включаючи мостовидні.
Запоріжжя вул. Михайла Гончаренка, 5 р.Вознесенський

Олена
10 квітня '17р.
Професіонал і взагалі інтелігентна людина. Завжди якісна робота, дуже гарне співвідношення ціна-якість, професійна консультація. А ще завжди в курсі новітніх технологій.
Лида
Мать посоветовала обратиться к ее любимому стоматологу – Усенко. После консультации в тот же день Игорь мне две пломбы поставил. Пока все отлично, по цене даже дешевле получилось, чем у моего врача.
Алла
У Усенко сподобалися дуже якісні матеріали, доброзичливе ставлення, та й вартість роботи прийнятна. Дякую Ігор, вам за допомогу!
Игорь Васильевич отличный стоматолог – это даже без вопросов. А еще он очень позитивный и порядочный человек.