Тишкевич Олег Антонович

Фізіотерапевт
Доктор Тишкевич Олег Антонович спеціалізується на відновленні функцій і можливостей пацієнта шляхом фізіотерапії. Лікує захворювання різних органів і систем організму. Проводить прийом пацієнтів із захворюваннями суглобів, серця, нирок і печінки, очей. Займається фізіотерапевтичними процедурами, гальванізацією, парафінолікування.

Київ пров. Будівельників, 4 (новий вихід з метро "Дарниця") м.Дарниця136м.Лісова449

Валентин
Был у Олега Антоновича на процедуре парафинолечения. Мне очень понравилась процедура, будто тепло на душе становится, и есть время поразмыслить. Пройдя цикл этих процедур, стал чувствовать себя лучше, и кашель исчез. Спасибо большое.
Поля
Когда мне нужна была консультация физиотерапевта, я обратился к Тышкевичу. У Олега Антоновича хороший медицинский опыт, потому в профессиональности консультации я не сомневалась. Он ответил на все мои вопросы. Спасибо.
Схожі спеціалісти:
Масажист, фізіотерапевт
Рефлексотерапевт, Мануальний терапевт, Физиотерапевт, Остеопат
Фізіотерапевт, Мануальний терапевт, Масажист
Фізичний терапевт, реабілітолог, кінезіотерапевт, масажист, інструктор ЛФК