Скрипка Оксана Олександрівна

Алерголог
Проводить діагностику і лікування алергічних захворювань, корекції імунних захворювань, виявлення супутніх алергію навантажень вірусами, грибками, гельмінтами, лікування і супровід АСИТ (аллергенспеціфіческая імунотерапія виявленим алергеном), а так само симптоматична терапія. Приймає дітей і дорослих. Лікар народної нетрадиційної медицини
Київ м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 14 Ж

Скрипка Оксана Александровна
Лікар ввічлива! Уважно нас вислухала, зрозуміла нашу проблему. Фахівець призначила лікування, те, що не було зроблено попередніми лікарями. Нас все влаштувало. Ми почали лікуватися. Зараз значно краще. Щиро вдячні за допомогу.
Скрипка Оксана Александровна
Самий кваліфікований алерголог, якого я тільки знаю. Дуже добре пояснила проблему і як з нею боротися. Чітко розповіла про кожен препарат, який вона призначила і як він буде діяти на проблему. Прийомом залишилася дуже задоволена. Рекомендую!

• 1989-1996 рр. — Кримський медичний інститут, факультет: лікувальна справа, спеціальність «Терапія».
  • Спеціалізації "Клінічна імунологія", "Алергологія", "Дитяча алергологія".

• Спеціалізація з клінічної імунології, алергології дитячої та дорослої.
  • Учасник українських та міжнародних конгресів, конференцій, симпозіумів, шкіл. Школа USMA (INUNIMAI).

• Асоціація алергологів.