Складенко Алла Іванівна

Дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог

Микита Олександрович
Відвідав дерматолога,гарний лікар. Все пояснила, призначила лікування.Крім того в центрі можна здати будь-які аналізи, це дуже зручно!
Сергій Василійович
Дерматолог Складенко- рекомендую. Фахівець своєї справи.
Романюк Алла
Сподобався прийом у лікаря дерматолога. Новий, зручний центр з адекватними цінами.Буду звертатися ще.
Максим
Відвідування центру залишило приємне враження. Задоволений прийомом дерматолога.
Роман Олександрович
Дуже задоволений візитом до лікаря. Лікар приємна, уважна, все робить швидко, професіонально.Рекомендую.

• 1994-2000рр-Запорізький державний медичний університет, спеціалізація-«лікувальна справа»
  • 2000-2001рр-Кримський медичний університет ім. С.І.Георгієвського, спеціалізація-«Дерматовенерологія»
  • 2012р-Харківська академія післядипломної освіти, спеціалізація-«Дитяча дерматовенерологія»

• 2006р.,2011р-Запорізька медична академія післядипломної освіти, «Дерматовенерологія. Актуальні аспекти»
  • 2015р.-Запорізький державний медичний університет-«Актуальні питання дерматовенерології»
  • 2016рю-Запорізька медична академія післядипломної освіти, «Передатестаційний цикл. Дерматовенерологія»
  • 2020р.-ДЗ «ЗМАПО МОЗ УКРАЇНИ»-«Вибрані питання венерології»
  • 2021р.-Запорізька медична академія післядипломної освіти, «Вибрані питання хронічних дерматозів»
  • 2023р.Запорізький державний медико-фармакологічний університет,кафедра післядипломної освіти-«Дитяча дерматовенерологія»

Лікар-дерматовенеролог надає послуги

• Консультативний прийом дорослих і дітей з народження
  • Визначення необхідного обсягу лабораторних, інструментальних обстежень та інтерпретація їх результатів
  • Діагностика, диференційна діагностика шкірно-венерологічних захворювань
  • Виявлення факторів ризику захворювань та їх профілактика
  • Лікування найбільш поширених захворювань шкіри, нігтів та волосся
  • Надання консультацій щодо раціонального харчування та здорового способу життя

Лікар-дерматовенеролог займається лікуванням захворювань

• Шкіри (псоріаз, екзема, атопічний дерматит, рожеві вугрі, алергічні та контактні дерматити, червоний плескатий лишай, периоральний дерматит,вульгарні вугрі, себорейний дерматит)
  • Бактеріальні інфекції (піодермії,імпетиго, фурункульози)
  • Грибкові захворювання шкіри і нігтів
  • Захворювання волосся (алопеції)
Схожі спеціалісти:
Дерматовенеролог, Дерматолог дитячий
Дерматовенеролог, трихолог, косметолог
Дерматовенеролог, дерматоонколог, дитячий дерматолог, подолог, трихолог