Шеремет Владимир Михайлович

Стоматолог
Лікар вищої категорії
Доктор Шеремет Володимир Михайлович займається лікуванням таких захворювань як карієс, пародонтит, пульпіт, гінгівіт. Проводить повну діагностику стану зубів, призначає індивідуальне лікування. Здійснює протезування, чистку зубів від зубного нальоту і каменю, пломбування. В роботі застосовує найсучасніші матеріали.

Роман
С гордостью могу сказать, что Владимир Михайлович — это наш семейный стоматолог. Я непосредственно систематически пролечиваю у него кариес и выполняю чистку зубов от камня. Жена лечила пародонтит. Врач назначает эффективное лечение, дает рекомендации по уходу за зубами.
Замечательный врач! Всегда все четко и по делу! Быстро и качественно выполняет работу! Всегда довольны результатом! Очень рекомендую тем, кто не может найти постоянного доктора!

• 1995 р. — Український державний медичний університет імені О. О. Богомольця.

• Курс «Фантомний курс з художньої реставрації зубів», Методика Сергія Радлінського;
  • Курс «Технологія відновлення зубів», (Dentsply SIrona).