Сергійченко Оксана Олександрівна

Офтальмолог
Офтальмолог Сергійченко Оксана Олександрівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні очних хвороб. Проводить консультацію, на якій здійснює первинний огляд органу зору з перевіркою його гостроти і інших важливих показників. Діагностує хвороби очного яблука, очниці, слізних органів, вік і кон'юнктиви. Проводить корекцію сучасними методами, включаючи використання лазерного обладнання. Практикує офтальмоскопію очного дна і комп'ютерну периметрію очей. Володіє можливістю вимірювання внутрішньоочного тиску. Лікує також короткозорість, далекозорість, астигматизм, кон'юнктивіт, глаукому.
Кривий Ріг вул. Церковна, 10

Ира
Я рада, что попала к такому опытному офтальмологу, как Оксана Александровна. Врач выявил патологию глазного яблока. Для лечения использовала лазерное оборудование. В результате наметились улучшения зрения. Большая вероятность, что зрение восстановится полностью. Такого врача рекомендую всем.
Ренат
В моем случае длительное лечение дало хорошую положительную динамику. Спасибо профессионалу.
Ксения
Отличный доктор. Помогла мужу.