Полякова Євгенія Миколаївна

Акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар УЗД
Лікар спеціалізується на лікуванні гінекологічних патологій, зокрема, запальних процесів та інфекцій, що передаються статевим шляхом. Використовує сучасні підходи в лікуванні захворювань шийки матки та порушень менструального циклу. Виконує відеокольпоскопію, володіє методами інтимної пластики.

Анонім
Сподобався підхід лікаря, отримала грамотну консультацію. Були призначені додаткові аналізи, для розуміння причин захворювання. Порадувало те, що лікар не призначив відразу гормональні препарати а вирішив розібратися в першопричині.
Маша А.
Дуже уважний спеціаліст. Справила на мене хороше враження. Призначене лікування, почало ефективно допомагати через декілька днів. Також лікар все детально пояснює, що для чого призначається, та на що впливає. Прийду ще! Рекомендую!

• 2016 р. — Запорізький державний медичний університет.

• 2019 р. — Тренінг "Ефективний моніторинг стану плоду" (Київ).
  • Майстер-клас "УЗ і Доплер моніторинги вагітності високого перинатального ризику" (Харків).
  • 2019 р. — Науково-практична конференція "Східноєвропейські зустрічі професіоналів: ультразвук в акушерстві і гінекології" (Київ).
  • 2019 р. — European Accreditation Council for Continuing Medical Education. Reproductive Health: Multidisciplinary Approach to Continuous Professional Growth of Doctors (Kиїв).
  • 2019 р. — Науково-практична конференція " Акушерство і гінекологія: Актуальні і дискусійні питання" (Київ).
  • 2019 р. — Тренінг " Перша реанімація і післяопераційна допомога новонародженим" (Запоріжжя).
  • 2020 р. — Майстер-клас " ВУЗД в гінекології" (Харків).
  • 2019 р. — Тематичні курси " Основи репродуктології" (Київ).

• Асоціація акушерів-гінекологів України.
  • Асоціація неонатологів Запорізької області.