Орел Володимир Олександрович

Хірург, травматолог
Лікар Орел Володимир Олександрович спеціалізується на вивченні, діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань вен, володіє високими професійними навичками і необхідним досвідом роботи в даній сфері, також практикує як травматолог і ортопед. Проводить склеротерапію і мікрофлебектомію, займається перев'язкою трофічних виразок. Лікує варикоз і варикозне розширення вен, тромбофлебіт і флебіт. Надає допомогу при травмах кінцівок.

01.03.2017
Володимир Олександрович - чудовий хірург, допоміг не тільки мені, але і безлічі пацієнтів нашого міста. Виконує операції на високому професійному рівні, без ускладнень. Від себе хочу сказати спасибі, за непросту операцію і уважне ставлення.
Вадим К.
До цього лікаря у мене п'ятий або шостий візит. Він правильно ставить діагноз, правильно лікує, правильно ліки виписує. Які швидко допомагають. А консультації проходять на найвищому рівні. Мені дуже подобається цей чудовий лікар!